Neler Yeni

Öneri 3000 TL telefon önerisi

Squex

80+ Silver
Selamlar ananem için telefon bakıyoruz şuan ki telefonu galaxy j5 2015 8 gb olan bir telefon ve hiçbir şey adam akıllı yapılamıyor depolaması yüzünden. Ananemin ihtiyaçları mobil tv izle uygulamasından tv izlemek, getirde istanbul akbil kullanabilmek için NFC özelliği, kamerası o kadar da kötü olmayan güzel fotoğraf çekebileni, o kadar da zor bir arayüzü olmayan telefon. Yakın zamanda anneme m21 aldık ananemede aynısı alalım dedim fakat o telefonlar karışır dedi ve samsungun üst modellerini sordu bende bu fiyata m31s var dedim. M31s şuan 2900 tl ve bu fiyata değmeyeciğini düşünüp poco x3 64 gb olan telefonu gösterdim. Fakat ananem de samsung dışında istemiyor. Bu fiyatta fiyatına değen bir tek poco x3 var diye biliyorum başka bir telefon varsa önerebilir misiniz yoksa da yorumlarda pocoyu över misiniz ananeme göstericem bak millet telefefonu öneriyor memmun diye.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bütçemiz artarsa Samsung Galaxy M51 alabilirsiniz. Xiaomi Poco X3 yazılımından dolayı tavsiye etmem, onun yerine Realme 7 alabilirsiniz.

Top Bottom