Neler Yeni

3000 TL VEYA 4000 TL PC

Lolcü Buse

80+ Bronze
Bu fiyata editte ve oyunda gerçekten iyi bir performansa sahip güncel bir pc toplanabilir. Fakat, bir ofisiniz varsa ve ofiste kullanmalık 1 tane ve evde kullanmalık 1 tane istiyorsanız bir laptop alarak işinizi kolaylaştırabilirsinz diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

7000 TL'ye*
7000 TL ye oyun oynatacak laptop varsa link verin bakmak isterim

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
İsmail Özçakal

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Ekran kartı stokta yok. Ssd sorunlu , 9. Nesil iyi değil.

Arkadaşın bütçesi 3-4k arası diye yazmış zaten
Sanırım yanlış anlaşıldım;) ben 3000 TL veya 4000 TL ye pc toplamak istiyorum ikisi arasında ki farka bakıp ona göre bütçemi ayarlamak istiyorum yani 1 bilgisayar alacağım kusura bakmayın 😂

Sifir tabikide

Sanırım yanlış anlaşıldım;) ben 3000 TL veya 4000 TL ye pc toplamak istiyorum ikisi arasında ki farka bakıp ona göre bütçemi ayarlamak istiyorum yani 1 bilgisayar alacağım kusura bakmayın 😂

Bütçeyi 5000 TL civarlarına da çekebilirim
en sonda 5000Tl yazmış ona göre hesapladım kartıda kendim ilgileniyordum cuma gibi eklemiştim kayedilenlere satışta olmadığına dikkat etmemişim teşekkürler uyarın için bende kaldırdım şimdi kaydedilenlerden

psu çöp ssd kronik sorunlu anakart h410 olabilir işlemci 10400f aynı bulunabilir
aynı ssdyi evde olan diğer bilgisayarımda kullandım ben bir soruna rastlamadım ama aktif kullanmadığım için bir şey diyemem keşke benden alıntı yapıp linkleseydiniz arkadaşa faydamız dokunsaydı hepimizin

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
en sonda 5000Tl yazmış ona göre hesapladım kartıda kendim ilgileniyordum cuma gibi eklemiştim kayedilenlere satışta olmadığına dikkat etmemişim teşekkürler uyarın için bende kaldırdım şimdi kaydedilenlerden

aynı ssdyi evde olan diğer bilgisayarımda kullandım ben bir soruna rastlamadım ama aktif kullanmadığım için bir şey diyemem keşke benden alıntı yapıp linkleseydiniz arkadaşa faydamız dokunsaydı hepimizin
sizin sorun yaşayığ yaşamamanız önemli değil sandik ssdlerin plus serisi kronik sorunlu işte

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
sizin sorun yaşayığ yaşamamanız önemli değil sandik ssdlerin plus serisi kronik sorunlu işte
aktif kullanmadığım için bişey diyemem demiştim onu boşverelim müsaitseniz işlemci ve anakart konusunda linklerseniz arkadaşa yardımı dokunsun

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
Baştan diyelim şimdi 4500tl bütçe varsayıyorum
i5 10400f
h410
patriot 240 ssd/480 gb ssd
neforza 8gb ram/ crucial 8gb ram
ekran kartı pek iyi gelemeyecek bu vaziyette rx 560 veya gtx 960 2.el olsun kesinlikle yoksa bu kartlara okadar para verilmez

Top Bottom