Neler Yeni

3000 TL'ye kulaklık önerisi

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
3000 tl param var ve şuanda razer blackshark v2x kullanıyorum ses kartım kötü olduğu için değiştirmek istiyorum çünkü ortalama ses kartları 2000 tl civarı kendi ses kartı olan 3000 tl veya 200 300 tl esneme payı olan f/p kulaklık önerebilir misiniz?.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
Cloud serisini duydum hocam ama glb uzun kullanımda kulak ağrıtıyor gibi yorumlar vardı ondan dolayı pek sıcak bakmıyorum eğer bi tecrüben varsa dinlemek isterim
cloud 2 kullandım herhangı bir sorun olmadı.

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
3000 tl param var ve şuanda razer blackshark v2x kullanıyorum ses kartım kötü olduğu için değiştirmek istiyorum çünkü ortalama ses kartları 2000 tl civarı kendi ses kartı olan 3000 tl veya 200 300 tl esneme payı olan f/p kulaklık önerebilir misiniz?.
cloud 2 önerebilirim, kullanıdığım bir model kendinden ses kartı var, 2017 den belli kullanıyorum hiçbir sorun şu ana kadar yaşamadım, uzun kullanımda kulak ağrısı ise kişiden kişiye çok değişiyor .

cloud 3 önermememin sebebi ise ses düzeyi bana düşük geldi wirless modelide var ama pek hoşuma gitmedi sesi.

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cloud 2 kullandım herhangı bir sorun olmadı.
Hocam peki bilginiz varmı bilmiyorum ama Logitech G435 lightspeed'in ses kartı kendi içindemi yani cloud 2de kendi ses kartı var ama logitechte varmı bilmiyorum dış görünüş olarak fln daha hoş geldi gözüme

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
Hocam peki bilginiz varmı bilmiyorum ama Logitech G435 lightspeed'in ses kartı kendi içindemi yani cloud 2de kendi ses kartı var ama logitechte varmı bilmiyorum dış görünüş olarak fln daha hoş geldi gözüme
Bana çok dandik geliyor o kulaklıklar.Sanırım ses kartı var

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana çok dandik geliyor o kulaklıklar.Sanırım ses kartı var
Sebebi nedir hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

cloud 2 önerebilirim, kullanıdığım bir model kendinden ses kartı var, 2017 den belli kullanıyorum hiçbir sorun şu ana kadar yaşamadım, uzun kullanımda kulak ağrısı ise kişiden kişiye çok değişiyor .

cloud 3 önermememin sebebi ise ses düzeyi bana düşük geldi wirless modelide var ama pek hoşuma gitmedi sesi.
Hocam benim kulağim biraz büyük ve ağrı olacagını düşünüyorum ve Logitech g435 daha estetik duruyor ve kablosuz ama içinde kendi ses kartı varmı onu bilmiyorum sizin bi bilginiz varmı acaba bu konuda

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
Sebebi nedir hocam

Hocam benim kulağim biraz büyük ve ağrı olacagını düşünüyorum ve Logitech g435 daha estetik duruyor ve kablosuz ama içinde kendi ses kartı varmı onu bilmiyorum sizin bi bilginiz varmı acaba bu konuda
g435 te güzel ancak kablosuz aklında bulunsun ve padleri kumaş gibi bir yapıda , yani ses alıp vermede biraz sorun yaşayabilirsin.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
Sebebi nedir hocam

Yayıncıların bazılarında veya yt de görüyordm oyuncak gbii geliyor.Ses performansını bilemem fakat cloud 3 den daha iyi olacağını sanmam

JRARKİN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan
g435 te güzel ancak kablosuz aklında bulunsun ve padleri kumaş gibi bir yapıda , yani ses alıp vermede biraz sorun yaşayabilirsin.
O konuda sorun olmaz hocam benim için dert değil ama ses kartı konusu hala meçhul

Yayıncıların bazılarında veya yt de görüyordm oyuncak gbii geliyor.Ses performansını bilemem fakat cloud 3 den daha iyi olacağını sanmam
Anladım hocam ama rahatlık bakımından daha rahat olcağına eminim ses performansını bende bilmiyorum ne yazık ki

Top Bottom