Neler Yeni

300TL Bandında Modem Tavsiyesi

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
İnternet sağlayıcımızın bize 100mbps'e kadar hız sağlamasına rağmen mahalle altyapımızdan dolayı en fazla 16mbps hız alabiliyoruz. Ancak şuanki modemim bana 10 mbps hızını dahi doğru düzgün sağlayamıyor ve çok ısınıyor. Sizlerden, 16mbps hızını kopma yaşamadan çok kişi bağlandığında çökmeler olmadan alabileceğim iyi bir modem tavsiyesi bekliyorum. Bütçem 300tl civarlarında ama fazla üstüne çıkmadan tavsiye verirseniz sevinirim.

krdz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
krdz

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
up

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ege Öztürk

Bu modemi araştırabilirsin kullananlar oldukça memnun. hem verı aktarım hızı 1200 mbps hem tum portları gıgabıt. Asus ve tp linkin burda belırtilen modellerinden özellik olarak daha üstün tavsiye ederim.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

Bu modemi araştırabilirsin kullananlar oldukça memnun. hem verı aktarım hızı 1200 mbps hem tum portları gıgabıt. Asus ve tp linkin burda belırtilen modellerinden özellik olarak daha üstün tavsiye ederim.
Güzel bir modem teşekkürler. Yalnızca şu Zyxel'de yüzüm bir türlü gülmedi. Şuanki modemim de Zyxel yıllarca da farklı modemlerini kullandım ama sonuç hep aynıydı. Yine de teşekkürler değerlendireceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ege Öztürk
Hocam modemlerden öyle cok bir şey bekleme zaten yasal sınırlar var mesela cekım gucu olarak. Burda senin için önemli olan stabil olması uzun ömürlü olması. kablosuz bağlantı hızı yüksek olması işte kablolu pc ne falan bağlıyorsan yine gigabit portunun olması avantaj. rica ederim bu arada inşallah alcağın üründen memnun kalırsın :)

Mehmet.10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ali
Eğer çok fiyat vermek istemiyorum, işimi görsün yeter diyorsan zyxel 1312 b10d modelini kullanabilirsin. türk telekomun verdiği cihazlarla kıyaslama yapma onlar proje ürünü ve belli bütçeyle üretilmiş cihazlar sinyal güçleri oldukça düşüktür. bu attığım model mağazalarda satılan modeldir. ev kullanıcısıysan işini evde görecektir. fiyat olarakta şuan çok iyi .

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
batuhan yalçın
Yukardaki arkadaşın paylaştığı modemi ben kullanıyorum oldukça memnunum.Zyxel VMG3625 modelini hepsıburada dan aldım fiyatı özelliklerine göre gayet iyi.

miroğlu

80+
Güzel bir modem teşekkürler. Yalnızca şu Zyxel'de yüzüm bir türlü gülmedi. Şuanki modemim de Zyxel yıllarca da farklı modemlerini kullandım ama sonuç hep aynıydı. Yine de teşekkürler değerlendireceğim.
Merhabalar Zyxel vmg3625-t20a yi kullanmanı tavsiye ederim fiyat performans olarak diğer Asus ve tplink modellerine göre daha performanslı ve stabil çalışıyor şuan HB de 369 TL ye satılıyor [emoji106]

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Merhabalar Zyxel vmg3625-t20a yi kullanmanı tavsiye ederim fiyat performans olarak diğer Asus ve tplink modellerine göre daha performanslı ve stabil çalışıyor şuan HB de 369 TL ye satılıyor [emoji106]

Güzel model hocam teşekkür ederim de modeme bu kadar vermek istemiyorum açıkçası. Daha ucuz yollu bir şeyler baksam daha iyi olacak. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

BilalSeha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Bilal Sehamir Çakıcı
İnternet sağlayıcımızın bize 100mbps'e kadar hız sağlamasına rağmen mahalle altyapımızdan dolayı en fazla 16mbps hız alabiliyoruz. Ancak şuanki modemim bana 10 mbps hızını dahi doğru düzgün sağlayamıyor ve çok ısınıyor. Sizlerden, 16mbps hızını kopma yaşamadan çok kişi bağlandığında çökmeler olmadan alabileceğim iyi bir modem tavsiyesi bekliyorum. Bütçem 300tl civarlarında ama fazla üstüne çıkmadan tavsiye verirseniz sevinirim.
Keenetic markasına bakabilirsin. Ben extra dsl kullanıyorum memnunum.

miroğlu

80+
Güzel model hocam teşekkür ederim de modeme bu kadar vermek istemiyorum açıkçası. Daha ucuz yollu bir şeyler baksam daha iyi olacak. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
219tl adsl - vdsl destekli [emoji106] ucuz fiyatda performans cihazı [emoji106]

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,928
Üyeler
138,446
Son üye
offdeniz
Top Bottom