Neler Yeni

3060 ryzen 5 3500-3600 Arası hazır sistem önerisi ?

Narved

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Devran Demiral
Butce 1 ay sonra 12 k olucak 12 ye 3060 varmı hazır sistem bildiginiz ?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ne bilelim knk kahinmiyiz
? Adam öneri istemiş ve piyasayı araştırıyor. Neden böyle bir cevap verdin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum gaming gecesinde, itopyanın indirim günlerinde vs bazen ciddi indirim oluyor.
Gamegaraj sinerji itopya ve incehesabı yakından takip edip fırsat kovalamak lazım
Butce 1 ay sonra 12 k olucak 12 ye 3060 varmı hazır sistem bildiginiz ?

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
? Adam öneri istemiş ve piyasayı araştırıyor. Neden böyle bir cevap verdin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum gaming gecesinde, itopyanın indirim günlerinde vs bazen ciddi indirim oluyor.
Gamegaraj sinerji itopya ve incehesabı yakından takip edip fırsat kovalamak lazım
1 ay sonra piyasanin ne olacagini bilemeyiz knm

emr1945

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
emrehan keskin

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
1 ay sonra piyasanin ne olacagini bilemeyiz knm
Piyasayı nasıl takip etmesi gerektiğini yazsak arkadaşa daha iyi yardımcı olabiliriz belki. İlk defa bilgisayar alıyor olabilir.
Ama piyasa bekledikçe daha kötüye gidiyor. İnşallah güzel bir bilgisayar bulurç

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Piyasayı nasıl takip etmesi gerektiğini yazsak arkadaşa daha iyi yardımcı olabiliriz belki. İlk defa bilgisayar alıyor olabilir.
Ama piyasa bekledikçe daha kötüye gidiyor. İnşallah güzel bir bilgisayar bulurç
Yalnız 1 ay önceden sormasa daha iyi. Hani alabileceği tarihten 3-5 gün öncesinden heyecandan veya önden araştırma olsun diye sorsa anlarım. 1 ay diyor, bu zamanda 3 günde bile fiyatlar uçabiliyor. Normal bir zamanda değiliz fiyatlar 1 aya ne olur kestirmek mümkün değil, belki de düşecek fiyatlar. Ancak benim tavsiyem acelesi yoksa kesinlikle yazın alsın. Fiyatlar ucuzlamazsa oyun için alınacaksa çok pahalı çünkü bu fiyatlar.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yalnız 1 ay önceden sormasa daha iyi. Hani alabileceği tarihten 3-5 gün öncesinden heyecandan veya önden araştırma olsun diye sorsa anlarım. 1 ay diyor, bu zamanda 3 günde bile fiyatlar uçabiliyor. Normal bir zamanda değiliz fiyatlar 1 aya ne olur kestirmek mümkün değil, belki de düşecek fiyatlar. Ancak benim tavsiyem acelesi yoksa kesinlikle yazın alsın. Fiyatlar ucuzlamazsa oyun için alınacaksa çok pahalı çünkü bu fiyatlar.
yazın durumun iyileşeceğini düşünmek çok pollyanacılık olur bence.
eline para geçer geçmez almalı bence ama sen de haklısın 4 5 gün önceden sorsa daha mantıklı.
ama piyasadan uzaksa erkenden bakması bence çok iyi olur.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Yazın üretimin artacağını düşündüğüm için fiyatların ucuzlayacağını düşündüm, hem kim bilebilir ki belki de mining olayı azalacak veya bitecek. Dediğiniz gibi tam tersi de olabilir (polyanacılık da yapıyor olabilirim). Uzun vadede belli olmaz. 1 ay da şu piyasa için uzun dönem diyorum çünkü fiyatlar 2-3 günde bir değişiyor. Bir uçuyor, bir azalıyor. Stok ve satış durumuna göre ve ani kur dalgalanmalarına göre fiyat revize ediliyor. Şu an olan piyasa gerçekten balon piyasa iken, yaza kadar ne olur ne biter bilinmez. Ancak 1 ay sonrasında da belli değil ki.

emr1945

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
emrehan keskin
Son düzenleme:
Top Bottom