Neler Yeni

3060 ti r7 7800x3d kasa birbirine uyuyormu

Crangely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Dilmaç
İşlemci R7 7800x3d
ekran kartı asus 3060 ti dual
Sıvı soğutma cooler master masterliquid 360 l core
Kasa nzxt h510
Anakart gigabyte b650 m gaming x ax
Ram gskill trident z5 neo 2x16 6000 mhz
Hard disk seagate ST1000dm010
Ssd samsung 990 pro 1 tb
Psu thermaltake smart bx1 750w
Bu parçalar bir birine uyuyormu psu yeterlimi ve bu fiyata daha iyi performans alabileceğim bir sistem varmı ( ekran kartını veya diğer şeyleri daha kötü marka alıp yükseltmeyi düşünmüyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya psu yu daha düşük alsamda olurmu

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,870
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bütçeniz nedir?

Crangely

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Dilmaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçeniz nedir?
55000 civarı

Fakat dediğim gibi ekran kartını kötü bir markadan veya anakartın daha düşük olmasını istemiyorum kasanında değişmemesi iyi olur çünkü hem performans hemde görüntüsünün iyi olmasını istiyorum

55000 civarı

Fakat dediğim gibi ekran kartını kötü bir markadan veya anakartın daha düşük olmasını istemiyorum kasanında değişmemesi iyi olur çünkü hem performans hemde görüntüsünün iyi olmasını istiyorum
Klavye mouse kulaklığa ek olarak çift monitör ve mikrofon kullanıcam psuyu söylerken ona göre söylerseniz sevinirim

Son düzenleme:
Top Bottom