Neler Yeni

3070 ekran kartı ve ryzen 5600x stokları ne zaman güncellenir?

Bolmace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Enes Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış Bilgilendirme

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
Adi ekran kartları ile ilgilenmiyorum dostum. Ne tesadüf ki tüm 3070 Ler tükenmişken bu ne olduğu belli olmayan iki fanlı 3070 stokta. Ben Asus ve MSI kastettim aslında. Teşekkür ederim genede 😊
Şu indirim olayları sona ersin stoklar gelecektir diye düşünüyorum. En geç yılbaşında yenilenir

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
ekran kartlarının aralıkta itopya stoklarına geleceğini enis kirazoğlu videosunda söylemişti. İşlemci konusunda fikrim yok. İşlemciyi bende bekliyorum

rebelmoves

80+ Bronze
Asus ve MSI ne kadar gerisinde bana bunu söyle? Uçurum farkı oldugunu biliyorum dostum. Bilgisiz biri değilim bu konuda genç
yo ucurum fark yok zaten nvidia nın belirlediği frekans aralığında kartları cıkartmak zorundalar. Soğutma olarakta gayet kaliteli. Msi geçmişinde ventus gibi seriler var hatta

ByZeTTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Batuhan
Asus ve MSI ne kadar gerisinde bana bunu söyle? Uçurum farkı oldugunu biliyorum dostum. Bilgisiz biri değilim bu konuda genç
zotac adi bi ekran kartı üreticisi değil ayrıca bazen fps bakımından 1-2 fps fark oluyor

LahmatsuDcr

80+ Silver
Bu bilgileri nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama Zotac kaliteli bir markadır. FPS olarak kayda değer farkları yoktur. Soğutma anlamında fark var tek. Bu kartı alırsanız daha düşük performans almazsınız. Biraz araştırın.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,087
İsim
umut şahin
bri kaç güne veya 1 2 haftaya gelirler

Top Bottom