Neler Yeni

30k Bilgisayar + Monitör Dahil

lilnumb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Yılmaz
kral arkadaşın kartdan anlamadığı belliymiş :D rtx 3070 55 derecede 2k warzone oynuyorum :D ekran kartı palit gamerock oc 3070. :D fiyatınıza kaliteli bir 3070 veya ti (aralarında fark yok neredeyse) toplanıır.
Olabilir haklısınız zaten sadece duyduklarımı anlattım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konuyla alakalı başka fikri olan yok mu? :(

Son düzenleme:

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Hocam hazır sistem alabilirsiniz 3070ti'lı birşeyler bakabilirsiniz tek tek toplamak mantıklı mı bilmiyorum bakmam gerek isterseniz bi bakayım

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
Gigabyte 3070ti kullanıyorum steam pubg de 71 derece gördüm yazın 75-78 olur diye tahmin ediyorum memnunum kartımı çok seviyorum o da beni çok seviyor

lilnumb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Yılmaz
Hocam hazır sistem alabilirsiniz 3070ti'lı birşeyler bakabilirsiniz tek tek toplamak mantıklı mı bilmiyorum bakmam gerek isterseniz bi bakayım
Bilindik bütün sitelere her gün bakınıyorum fakat istediğim gibi bir sistem bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

14 mayısta gelecek olan sistemi beklemek istiyorum ama büyük ihtimal bana kalmaz.

Bu sistem de anakart m2 slotu 2 tane ama PCI Express 3.0 diyor, ekran kartı için 4.0 olması gerekiyor diye biliyorum. Bir de 30k bu sistem için fazla değil mi?

Son düzenleme:

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Tek tek toplamak uğraştırıcı hatta sizi zorlayadabilir o yüzden hazır sistem buldum onlara bakın

lilnumb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Yılmaz
Tek tek toplamak uğraştırıcı hatta sizi zorlayadabilir o yüzden hazır sistem buldum onlara bakın

Bu sistem de ssd kötü değil mi? bir de anakart m2 slotu 2 tane mi onu bulamadım

lilnumb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Yılmaz

Bir de 5800x seçeneği ile sıvı soğutucu gerekir dimi

lilnumb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Yılmaz
2 tane mi m2 ssd slotu istiyorsunuz?
İleri de yükseltebilmem adına evet o yüzden işlemci ile ekran kartını yüksek tutmaya çalışıyorum

Bence monitör dursun başka bir sistem bakalım ama monitör güzel
Tabi olur

Bence monitör dursun başka bir sistem bakalım ama monitör güzel
Monitör olarak bunu da önermişlerdi ben pek anlamıyorum özelliklerine bakar mısın

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
İleri de yükseltebilmem adına evet o yüzden işlemci ile ekran kartını yüksek tutmaya çalışıyorum

Tabi olur

Monitör olarak bunu da önermişlerdi ben pek anlamıyorum özelliklerine bakar mısın
Buda güzel ama benim önerdiğim monitör tasarımı daha hoş bence özellik olarak aynı gibiler hoşunuza gidene bakabilirsiniz

lilnumb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Yılmaz

Astra G

80+ Bronze
eyv asğfdasjdf sağ olasın

Bu attığını görmüştüm ama işlemci konusunda tedirgin olduğum için almadım. i7 11700F yeterli olacak mıdır? Başka önerebileceğiniz sistem yok mu? İlla ki hazır sistem de olmasına da gerek yok aslında.
gayet yeterli ve 3070 ve 3070 ti felan da kötü değil yanlış bilgilendirme yapmışlar size.

Top Bottom