Neler Yeni

30K Bütçe Laptop önerisi

Hazzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Samet
Bütçe
33000
Hocamlar merhaba kendime laptop alacağım genel olarak oyun için kullanacağım bütçem 30KTL fakat taksitle borçla derken 33K TL bir laptop da alabilirim ama pahalı olmasını istemiyorum ucuz olsun beni uzun süre götürsün istiyorum biraz araştırma sonucu bu bilgisayarı buldum sizce daha iyisi var mı ya da ucuz ama fiyatına göre iyi bir bilgisayar var mıdır? https://www.trendyol.com/acer/nitro...-p-784172190?boutiqueId=638145&merchantId=968

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
umut aytekin
Hocamlar merhaba kendime laptop alacağım genel olarak oyun için kullanacağım bütçem 30KTL fakat taksitle borçla derken 33K TL bir laptop da alabilirim ama pahalı olmasını istemiyorum ucuz olsun beni uzun süre götürsün istiyorum biraz araştırma sonucu bu bilgisayarı buldum sizce daha iyisi var mı ya da ucuz ama fiyatına göre iyi bir bilgisayar var mıdır? https://www.trendyol.com/acer/nitro...-p-784172190?boutiqueId=638145&merchantId=968
Şu laptop bulma işini azaltalım çocuklar..

Önerimdir

Hazzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
umut aytekin
Hocam taksitle alacağım fakat bu sitede taksit seçenekleri biraz sıkıntı başka bir öneriniz var mıdır
Şunun taksit seçenekleri daha iyi olabilir.
Ayrıca n11 de alışveriş kredisi falan filan seçenekleri var.

Hazzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Samet
Şunun taksit seçenekleri daha iyi olabilir.
Ayrıca n11 de alışveriş kredisi falan filan seçenekleri var.
bu daha iyi hocam peki acer öneriyor musunuz?

Hazzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Samet
Saf performans için öneriyorum. Ekranı da ayrı bir güzel. Hayırlı olsun.
Isınma sorunu falan var mıdır hocam 90 dereceleri görüyor mu bir de servisi çok kötü diyorlar biliyor musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
umut aytekin
Isınma sorunu falan var mıdır hocam 90 dereceleri görüyor mu bir de servisi çok kötü diyorlar biliyor musunuz?
Çok güçlü bir islemci ve ekran kartı barındırdıgı için ısınma sorunu olabilir. Ama bu tüm laptoplar için böyle. Laptop soğutucu sorunu çözecektir.

Ekstra olarak aldıktan sonra islemci watt sınırlama yaparsan daha az sıcaklıkta daha yüksek ve stabil fps sağlayabilirsin.

Hazzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Samet
Çok güçlü bir islemci ve ekran kartı barındırdıgı için ısınma sorunu olabilir. Ama bu tüm laptoplar için böyle. Laptop soğutucu sorunu çözecektir.

Ekstra olarak aldıktan sonra islemci watt sınırlama yaparsan daha az sıcaklıkta daha yüksek ve stabil fps sağlayabilirsin.
Anladım hocam sağolun son olarak acerin bakım servisi nasıl biliyor musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
umut aytekin
Anladım hocam sağolun son olarak acerin bakım servisi nasıl biliyor musunuz?
Her markanın bakım ve teknik servisleriyle sorun yaşayabilirsin. Şirketlerin zayıf karnı bu biraz. Özel olarak Acer'i bilmiyorum.

Hazzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Samet
Tamamdır hocamlar çok teşekkür ediyorum sizlere iyi forumlar dilerim

Top Bottom