Neler Yeni

30k Masaüstü Sistem Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Timurhan Uçarlı
Bütçe
30000
Arkadaşlar max 30k TL olacak şekilde sistem bakıyoruz. Arkadaşımın pek buralarla alakası yok. Size yazdıklarını söyle ileteyim :

"10+ yıldır hiç windows bilgisayarım olmadı çok uzağım. itopya veya benzer bir siteden kasa almayı düşünüyorum. bütçe max 30k ama fikrim ve bilgim sıfır",

"bulunsun diye arada lazım oluyor. ama almışken de bir kere alayım 5 yıl beni hiç uğraştırmasın. bir de oynarsam real time strategy oynarım"

Yardımcı olursanız sevinirim. Burada geçenleri ona ileteceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Baran keskin
bütçeye monitör dahil mi dahil değilse çok güzel bir sistem toplayabililrsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Timurhan Uçarlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Arkadaşlar max 30k TL olacak şekilde sistem bakıyoruz. Arkadaşımın pek buralarla alakası yok. Size yazdıklarını söyle ileteyim :

"10+ yıldır hiç windows bilgisayarım olmadı çok uzağım. itopya veya benzer bir siteden kasa almayı düşünüyorum. bütçe max 30k ama fikrim ve bilgim sıfır",

"bulunsun diye arada lazım oluyor. ama almışken de bir kere alayım 5 yıl beni hiç uğraştırmasın. bir de oynarsam real time strategy oynarım"

Yardımcı olursanız sevinirim. Burada geçenleri ona ileteceğim.
Paylaştığım sistemden daha iyi v uygun fiyatlı bir sistem bulamadım. Siz sistemi inceleyebilirsiniz. Arkadaşlar da önerilerini yapsınlar duruma göre karar verebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Timurhan Uçarlı
Paylaştığım sistemden daha iyi v uygun fiyatlı bir sistem bulamadım. Siz sistemi inceleyebilirsiniz. Arkadaşlar da önerilerini yapsınlar duruma göre karar verebilirsiniz.
teşekkürler aldım listeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Timurhan Uçarlı
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Baran keskin

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
bununla uğraşmak isteyeceğini sanmıyorum maalesef
Size siteden hazır sistem oluşturma seçeneklerinden sistem oluşturalım kurulumu kendileri yapıyorlar. Sonra ekran kartını farklı bir siteden alıp takabilirsiniz. Zaten hazır sistemlerde aynı durum oluyor. Ekran kartı takılı gelmiyor. Uyarsa çok daha iyi bir sistem alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Baran keskin
Size siteden hazır sistem oluşturma seçeneklerinden sistem oluşturalım kurulumu kendileri yapıyorlar. Sonra ekran kartını farklı bir siteden alıp takabilirsiniz. Zaten hazır sistemlerde aynı durum oluyor. Ekran kartı takılı gelmiyor. Uyarsa çok daha iyi bir sistem alabilirsiniz.
mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Timurhan Uçarlı
siz önerin ben ona söylerim eğer kabul ederse öyle yaparız

Top Bottom