Neler Yeni

Yardım 34K bütçe bu laptop alınır mı?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
HP victus 16 alacağım ekran kartı 120w araştırdım
Victus kalitesiz bir bilgisayar önermiyorum bu modelde drop sorunu yaşayan var paneli kötü ve random panel geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Victus nitro 5 in yanından geçemez victus ile monster tulparı karşılaştırırsınız anca.

Onun karşısında da kaybediyor zaten performans konusunda victus dan iyi ve daha fazla güç çekiyor.

eren28tr

80+ Platinum
Victus kalitesiz bir bilgisayar önermiyorum bu modelde drop sorunu yaşayan var paneli kötü ve random panel geliyor.

Victus nitro 5 in yanından geçemez victus ile monster tulparı karşılaştırırsınız anca.

Onun karşısında da kaybediyor zaten performans konusunda victus dan iyi ve daha fazla güç çekiyor.
Vallahi hocam ben öneririm şahsen alan kişilerde memnun.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Arif Dağcı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam her firmanın ürününde böyle sorun olabilir ben öneririm şahsen.
Hocam victus fps drop yazın yabancı kaynaktan türk kaynağa kadar bulursunuz nitro 5 ısınıyor yazarsanız eski kasasını bulursunuz yeni kasası rahat gene sıcak ama problem çıkarmıyor güzel cihaz sıcak çalışır panel nasıl ısınınca güzel performans veriyor ise.

Bu model de çok problemli.

eren28tr

80+ Platinum
Hocam victus fps drop yazın yabancı kaynaktan türk kaynağa kadar bulursunuz nitro 5 ısınıyor yazarsanız eski kasasını bulursunuz yeni kasası rahat gene sıcak ama problem çıkarmıyor güzel cihaz sıcak çalışır panel nasıl ısınınca güzel performans veriyor ise.

Bu model de çok problemli.
Acerda iyi hocam evet ama işlemci olarak victus daha iyi HP victus 16yı öneririm ben.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Stutter ve fps drop sorunları ile dolu anakart kalitesinden dolayı limitlerinde etkisi var zaten anakartın kalitesizliğinden dolayı limit koyuyorlar.

Acerda iyi hocam evet ama işlemci olarak victus daha iyi HP victus 16yı öneririm ben.
Problem zaten işlemcide nasıl daha iyi olsun 16.5k puan alıyor i7 12700h ın 18 bin puana yaklaşan modelleri var.

eren28tr

80+ Platinum
Stutter ve fps drop sorunları ile dolu anakart kalitesinden dolayı limitlerinde etkisi var zaten anakartın kalitesizliğinden dolayı limit koyuyorlar.

Problem zaten işlemcide nasıl daha iyi olsun 16.5k puan alıyor i7 12700h ın 18 bin puana yaklaşan modelleri var.
Eminmisin hocam 14500hx daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye