Neler Yeni

Yardım 35-40 k bandında en iyi f/p leptopu ariyorum

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
Bütçe
40000
Arkadaslar, arastirmama daha yeni basladim fakat degerli goruslerinizi simdiden ogrenmek istedim. Ben daha yeni leptop altim, acer nitro 16 serisinin, 4050 li, r5 li giris seviye leptopunu ve hicbir sknti yasamadim, iyiki aldim dedigim leptop. Ayni serinin 40 bin tl de kadar olan leptoplarina oncelik vermeyi dusunuyorum ama o banda ciktigimda daha fp bir leptop olma olasiligini da goz ardi edemem. Fikirleriniz varsa bekliyorum. Yakin zamanda gelecegini bildiginiz bir kampanya varsa, onu da bekleyebilirim.

eren28tr

80+ Platinum
Arkadaslar, arastirmama daha yeni basladim fakat degerli goruslerinizi simdiden ogrenmek istedim. Ben daha yeni leptop altim, acer nitro 16 serisinin, 4050 li, r5 li giris seviye leptopunu ve hicbir sknti yasamadim, iyiki aldim dedigim leptop. Ayni serinin 40 bin tl de kadar olan leptoplarina oncelik vermeyi dusunuyorum ama o banda ciktigimda daha fp bir leptop olma olasiligini da goz ardi edemem. Fikirleriniz varsa bekliyorum. Yakin zamanda gelecegini bildiginiz bir kampanya varsa, onu da bekleyebilirim.
yine daha iyisi nitro 16.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yine daha iyisi nitro 16.
Ekledim sepete hocam, r7 ve 4060 guzel opsiyon ama aradtirmaya devam ediyorum. Ozellikle 4060 in ihtiyaci olan watt ve leptoptaki wata bakmam lazim. Bendeki 140 w, bundaki de en az oyledir ve tahminimce yeticektir ama bakmam lazim

eren28tr

80+ Platinum
Ekledim sepete hocam, r7 ve 4060 guzel opsiyon ama aradtirmaya devam ediyorum. Ozellikle 4060 in ihtiyaci olan watt ve leptoptaki wata bakmam lazim. Bendeki 140 w, bundaki de en az oyledir ve tahminimce yeticektir ama bakmam lazim
140w hocam ekran kartı alabilirsin.

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Atemix38

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ömer taha
Fiyat çok güzel ama bu pc arızali gelir ise söz hakkımız olur mu itiraz etmeye
Hocam yapilacagi soyluyorum ki ayni pc ye ben de bakiyorum suan konu sahibi olarak. Eskisehirden elden almak bu konudaki en onemli unsur. Gittiginde de saglam bi teknik servisten exper destegi alicaksin. Exper almadan once de hp ile pcnin acilmasinda bi problem olup olmadigi teyyit edilmeli ki servis disi kalmasin urun. Suan cogu marka problem etmiyor ama yine de sorulmali. Bugun de bahtimiza resmi tatil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,551
Üyeler
154,763
Son üye
saliberkzz
Top Bottom