Neler Yeni

35-40K Arası Gaming Laptop Önerisi

hevaissen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp Eren DEMİR
Bütçe
40000

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    276.3 KB · Hit: 15
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
umut aytekin
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Linkte verdiğim laptopu almak istiyorum oyun ve iş için kullanacağım aynı bütçede daha iyisi var mı veya bu laptopu kullanan & bilen arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.

HP Victus Gaming Dizüstü Bilgisayar, 16,1 inç 144 Hz FHD IPS, Intel Core i7-14700HX, 16GB DDR5 Ram, NVIDIA GeForce RTX 4060 DLSS 3, 512 GB SSD, FreeDos, Performans Mavi, 9J247EA

İyi seçim. İş-oyun için olay victusdur. İnce ve hafif. Hayırlı olsun.

hevaissen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp Eren DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi seçim. İş-oyun için olay victusdur. İnce ve hafif. Hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam fakat aklıma takılan bir soru var boş m2 yuvası var mıdır ilerde upgrade edebilir miyim acaba bu bilgilere erişemedim. birde soğutma performansı nasıldır bilmiyorum internette tonla model var tam olarak bulamadım testleri

hevaissen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Alp Eren DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
umut aytekin
Teşekkürler hocam fakat aklıma takılan bir soru var boş m2 yuvası var mıdır ilerde upgrade edebilir miyim acaba bu bilgilere erişemedim. birde soğutma performansı nasıldır bilmiyorum internette tonla model var tam olarak bulamadım testleri
M2 ssd yuvası var. Soğutma olarak üzmez, iyidir.

NLARES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer
Teşekkür ederim yorumunuz için. Cyborglar araştırdığım kadarıyla soğutması tek fanlıymış ve bu modelin işlemcisi bir nesil geride hocam ama msi kalitesi başka tabikide
Evet 13. Nesil ama msi diye attim belki düşünürsünüz diye yine de victus daha mantıklı tabii 2-3k farkla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,751
Üyeler
151,602
Son üye
Rovz
Top Bottom