Neler Yeni

350.000 450.000 tl Araç önerisine ihtiyacım var

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Gökhan Ceylan
Bütçe
400000
Bütçe 350.000 ila 450.000 bin lira daha pahalı araçlar beni aşıyor
Kalabalık değiliz tercihen ilk aracımız hatchpack olursa güzel olur mersin içinde alıcam aracı ama fikir olması açısından aklınızdaki modelleri yazın lütfen bizi yolda bırakmayacak masrafsız ekonomik bir araç arıyoruz ilerde tekrardan kolay satabilmek bizim için önemli o yüzden piyasası olan ve yedek parçası kolay bulunabilen bir araç olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,509
İsim
Deniz Bey
Clio 2 HB modelini 2019 dan beri kullanıyorum
50 bin km oldu şuan 250 binde 2002 model rxt paket en fulü bunlara bakabilirsiniz, 1.4 16 v megan motoru mevcuttur, 8 v olanları da var onlar çok narin motor sıkıştırma yada hararete gelmiyor sıkıntı çıkara biliyor,

şöyle filtreleme yapıp linkini atıyorum bi göz atın Bakalım hangisi işinize gelecek

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Furkan Harmancı
linea, symbol, 301, c elyse.

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
taha
Öncelikle alacağın araba manuel mı otomatık mı olacak dizel lpg benzin bunlar çok etken.... Piyasa da otomatik daha çok tercih ediliyor.
Piyasa arabaları başlıca şunlar corolla egea megane focus civic fiesta getz accent bmw polo bu tarz arabalar bir çok var....
Her malın alıcısı satıcısı vardır kazalı hasarsız
Eski araba yoktur bakımsız araba vardır.
İhtiyaçlarınıza göre kriterleri daraltmalısın

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Kalabalık değiliz tercihen ilk aracımız hatchpack olursa güzel olur mersin içinde alıcam aracı ama fikir olması açısından aklınızdaki modelleri yazın lütfen bizi yolda bırakmayacak masrafsız ekonomik bir araç arıyoruz ilerde tekrardan kolay satabilmek bizim için önemli o yüzden piyasası olan ve yedek parçası kolay bulunabilen bir araç olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.
Otomatik Lancer lar var. 2010-2011 model. Çok yakıyor ama genişlik, kullanım, hissiyat olarak iyi bir araba olduğu söyleniyor.
Bir araştırmanı öneririm. Tipi de yakışıklı araba.

emre_ç

80+
Merhabalar Clio 3 1.4 16w tercih edebilirsiniz manuel vitestir. Yakıtı LPG de azdır km 200.000 altında olursa fazla arızada açmaz.
Bu fiyat aralığında otomatik araç bakıyorsanız japon grubu bakmanızı öneririm.

Top Bottom