Neler Yeni

3500TL Toplama APU Sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ata Deniz Türkmen
Bütçe
3500
Toplama bir bilgisayar almak istiyorum ama ne yazık ki bütçem kısıtlı, 3500'ün 100 lira üstüne bile çıkmam zor hatta daha da altta olursa iyi olur. Elimde idare edecek bir monitörüm de var.

Kısıtlı bütçeyle olabildiği kadar düzgün bir sistem toplayacağım. Bazı parçalar 2. el olabilir ama yine de 0'ı tercih ederim. APU sistem olmasına gerek yok ama bu fiyatta alacağım ekran kartlı bir bilgisayar ile tost bile yapılmayacağı için her türlü daha uygun olacaktır. Bu ayarda düzgün bir bilgisayar toplamama yardım edebilir misiniz?

rookie27

80+ Gold
Toplama bir bilgisayar almak istiyorum ama ne yazık ki bütçem kısıtlı, 3500'ün 100 lira üstüne bile çıkmam zor hatta daha da altta olursa iyi olur. Elimde idare edecek bir monitörüm de var.

Kısıtlı bütçeyle olabildiği kadar düzgün bir sistem toplayacağım. Bazı parçalar 2. el olabilir ama yine de 0'ı tercih ederim. APU sistem olmasına gerek yok ama bu fiyatta alacağım ekran kartlı bir bilgisayar ile tost bile yapılmayacağı için her türlü daha uygun olacaktır. Bu ayarda düzgün bir bilgisayar toplamama yardım edebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk başta uzay montaj kullancaksın.
Bu hali ile 3400TL yapar eğer 100TL daha koyarsan SSD yi 240GB yapmanı öneririm.

by-h

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
hamdi patat

Bu hali ile 3400TL yapar eğer 100TL daha koyarsan SSD yi 240GB yapmanı öneririm.
kasa nerde hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ata Deniz Türkmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Teşekkürler, birkaç sorum olacak.

PSU'yu 50 lira da olsa biraz daha uygun olması için bununla;

değiştirirsem sorun olur mu? Ve aynı zamanda performans fazla değişmez diyebileceğiniz ve fiyatı düşürebilecek başka değişiklikler yapmam mümkün mü? Çünkü telefonum da eskidi ve onu da yenilemek istiyorum.

Mesela işlemciyle bunu değiştirirsem ne kadar fark eder?

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Son düzenleme:

rookie27

80+ Gold
Teşekkürler, birkaç sorum olacak.

PSU'yu 50 lira da olsa biraz daha uygun olması için bununla;

değiştirirsem sorun olur mu? Ve aynı zamanda performans fazla değişmez diyebileceğiniz ve fiyatı düşürebilecek başka değişiklikler yapmam mümkün mü? Çünkü telefonum da eskidi ve onu da yenilemek istiyorum.

Mesela işlemciyle bunu değiştirirsem ne kadar fark eder?

Başka bir şey yapamayız hocam sakın o işlemciyi almayın.
Evet o PSU fena değil alınır. (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ata Deniz Türkmen
Başka bir şey yapamayız hocam sakın o işlemciyi almayın.
Evet o PSU fena değil alınır. (y)
Tamamdır, teşekkür ederim.

Bu bilgisayara da baktım, fiyat olarak ve kasanın da dahil olması güzel hem de aynı şehirdeyiz ama tamamen ikinci el yerine sıfır ve garantili olması için farkı veririm muhtemelen, yine de bunu da bir alternatif olarak kenarda tutacağım teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ata Deniz Türkmen

rookie27

80+ Gold

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
Emir Bayram

Hepsini hepsiburada 50tl indirim ile alırsa kasa bile alır.

Top Bottom