Neler Yeni

Çözüldü✓ 3600mhz ram alsam işe yarar mı

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Furkan
Hocam 60k yı babam dedi aklımızda bir lise var ona girersem 60klık dile benden ne dilersen dedi bende pc dedim tamam dedi liseye gir pc alayim dedi oyuzden işlemciden vazgeçtim zaten seneye çalışmaktan oyun oynayağamicam ne gerek var 1 sene daha beklesem ölmem zaten hocam ben 1060 ile 5-6 sene dayadiysam 4070 ile 10 sene dayanırım 🤣
Hocam seneye pc alırsanız çalışmazsınız haberiniz olsun bende çalışırım diye aldım sadece oyun oynuyorum

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Hakan Keser
Merhabalar ram 3000mhz işlemcim ryzen 5 2600X 3.80ghz asus expedition gtx 1060 6gb var 3600mhz ram alsam yüzde kaçlık bir fps artışım olur yani 5-10 fps mi artar yoksa 50 fps falan artar mı
Kısa net cevap. İşlemciyi ryzen 5600 falan yapman lazım. Ramler kurtarmaz 240hz için.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Hakan Keser
Hocam boşverin 1 sene daha dayanıp güzel bir lise kazanıp pc toplicam Allah izin verirse
Ben de öyle demiştim lise biteli 1 sene falan oldu hala toplayacağım :D. Umarım toplayabilirsiniz. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama liseye giderken pcye çok para kalacağını düşünmüyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,892
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam 360hz monitör falan yoksa ne yapcan bende 240 hz var 200 alıyorum ortalama oyuzden 240 üstüne zar zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani gtx 1060 ile 5600 darboğaz mı yapıyor aileme doğum günü hediyesi aldırmayı denicektim

Hocam 1
sene sonra zaten liseye geçicrm lgs den iyi sonuç alırsam toplicam bi 60binliralık pc 5 sene böyle kullandım bilgisayarı liseye geçince pc mi toplayayım işlemci alıp idare mi edeyimi

Ama iyi sonuç işte

Birde 240 fps almadan 240hz kullanırsam bişi olur mu g-sync var bide
hocam hiç pcye o kadar yatırım yapmayın derim en fazla 20k lık bi sistem dizin geri kalan parayı ehliyet falan almak için kullanırsınız seneye yks var benimde pcde eskisi gibi oyun oynamak için oturmuyorum eskiden günde 16 saate yakın oyun oynardım şuan 3 4 saatlere düştü eskiden hep oyun oynarım falan diyordumda olmuyormuş öyle ehliyet alırsınız aileniz izin verirse 50 lik yada 125 lik bi motor alırsınız daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Ben de öyle demiştim lise biteli 1 sene falan oldu hala toplayacağım :D. Umarım toplayabilirsiniz. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama liseye giderken pcye çok para kalacağını düşünmüyorum.
Hocam görcez artık

hocam hiç pcye o kadar yatırım yapmayın derim en fazla 20k lık bi sistem dizin geri kalan parayı ehliyet falan almak için kullanırsınız seneye yks var benimde pcde eskisi gibi oyun oynamak için oturmuyorum eskiden günde 16 saate yakın oyun oynardım şuan 3 4 saatlere düştü eskiden hep oyun oynarım falan diyordumda olmuyormuş öyle ehliyet alırsınız aileniz izin verirse 50 lik yada 125 lik bi motor alırsınız daha iyi olur
Yok hocam bizim aile motor düşmanı

Hocam görcez artık

Neyse boşverin hocam hepiniz Allah emanet

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,892
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam görcez artık

Neyse boşverin hocam hepiniz Allah emanet
arabaya biriktirin yada faize yatırın geri kalan parayı 3 5 kuruş üstüne koysun külüstürde olsa bi araba alırsınız ailenizde destekler ileride bende böyle yapacağım 2 senedir etrafta iş arıyorum ancak yok (ilçedeyim)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,306
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun
Top Bottom