Neler Yeni

3K'ya Kasa toplamak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Azat Oruç
küçük kardeşim sürekli dışarı çıkmak istiyor onu evde tutabilmek için bilgisayar almayı düşünüyorum 3klık bir kasa önerisinde bulunanlara çok teşekkür ederim

oynayacağı oyunlar genellikle PUBG mobile cs go valorant tarzı oyunlardır kasmadan akıcı bir şekilde oynayabileceği bir sistem önerisinde bulunurmusunuz teşekkürler

#include<user>

80+ Bronze
APU sistemler bu oyunları rahat taşır. 2 binlik bile olur da ileriye dönük olmaz pek.

Techno08

80+ Gold
https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-apu-pro/

Söylediğiniz oyunları gayet akıcı oynarsınız. Ama bir 8 gb daha ram eklemenizi öneririm. İleride ise gtx 1650 super takabilirsiniz çok rahat.

Not: bütçenizi 100 lira daha arttırıp biostar b550mh yapmanızı tavsiye ederim.

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
küçük kardeşim sürekli dışarı çıkmak istiyor onu evde tutabilmek için bilgisayar almayı düşünüyorum 3klık bir kasa önerisinde bulunanlara çok teşekkür ederim

oynayacağı oyunlar genellikle PUBG mobile cs go valorant tarzı oyunlardır kasmadan akıcı bir şekilde oynayabileceği bir sistem önerisinde bulunurmusunuz teşekkürler
APU bir sistem toplayabilir
https://forum.donanimarsivi.com/konu/3300-TL-apu-sistem-toplama.262751/

Eternity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Doğukan Öz
İkinci el piyasasını düşünebilirsin rahat 3k ya PUBG nin pc versiyonunu kaldıracak şekilde toplanılabilir.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
çok eski olmayacak şekilde alabilirim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada cevap veren herkese çok teşekkür ederim

Ekran kartı olarak RX570 ilanı bana pek güven vermedi ama sıkıntısı yoksa onu almanız daha iyi olur.
Ölü ilan falan çıkarsa bunu alabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Azat Oruç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekran kartı olarak RX570 ilanı bana pek güven vermedi ama sıkıntısı yoksa onu almanız daha iyi olur.
peki 0 olarak toplamak istesek hocam nasıl bir kasa önerebilirsiniz bütçeyi 3500-4000e kadar çıkarabilirim

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,850
İsim
Okan Aslantaș

Kasa nerde hocam

Top Bottom