Neler Yeni

4 5 ay sonrası için telefon önerisi

ozanali26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ozan ali öner
Biliyorum şimdiden konu açmak mantıklı değil ama babam sen şimdiden araştırmanı yap diyor bütçe olarak maksimum 60 bin TL'ye çıkabileceğini söyledi 7 yıldır aynı telefonu kullanıyorum bozulmasa muhtemelen kullanmaya devam edicektim ama yaşlandı artık bende araştırma yaptım s24ultra (bütçeyi zorlarsam 15pro max) xiaomi 14 ultra aradığım telefon üst segment olsun yani beni yine 6 7 yıl idare edebilecek bir telefon olsun oyun nadiren oynarım genelde fotoğraf veya sosyal medyada günüm geçiyor önereceğiniz veya tavsiye ediceğiniz bir konu varmı

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mehmet B
Biliyorum şimdiden konu açmak mantıklı değil ama babam sen şimdiden araştırmanı yap diyor bütçe olarak maksimum 60 bin TL'ye çıkabileceğini söyledi 7 yıldır aynı telefonu kullanıyorum bozulmasa muhtemelen kullanmaya devam edicektim ama yaşlandı artık bende araştırma yaptım s24ultra (bütçeyi zorlarsam 15pro max) xiaomi 14 ultra aradığım telefon üst segment olsun yani beni yine 6 7 yıl idare edebilecek bir telefon olsun oyun nadiren oynarım genelde fotoğraf veya sosyal medyada günüm geçiyor önereceğiniz veya tavsiye ediceğiniz bir konu varmı
Telefona o kadar para verdikten sonra iphone al , Çünkü satarken androidde sorun yaşarsın elinde patlar .

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yakup
xiaomi 15 çıkması planlanıyor 5 ay sonra amiral gemisi olacak bir cihaz düşünüle bilir

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Samsung S24 Ultra
Honor Magic 6 Pro
Vivo X100 Pro
Bunların arasından tercih yaparsın. Birde Xiaomi 14 Ultra almanı tavsiye etmem batarya performansı çok kötü ve çok ısınan bir cihaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,930
Üyeler
150,006
Son üye
kemallmtn
Top Bottom