Neler Yeni

Öneri 40 - 60 bin TL'ye scooter motor önerebilir misiniz ?

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Öncelikle merhabalar. Şehir içinde oraya buraya gitmeye bir scooter motorsiklet almak istiyorum. 40 - 60 bin TL arasında motor önerirseniz çok memnun olurum ayrıca B sınıf ehliyet ile 125CC'ye kadar motor sürülebiliyor mu extra bir şey yapmadan onun bilgisini de verirseniz güzel olur şimdiden teşekkürler.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Enes kaya
Mondial turismo ya da mondial 50 wing öneririm 50cc motorların en uygunlari 40-45k falandi. Para cikarsa vespa ya da cappuccino güzeller ama mondial ile fiyat farklari 25-30k falan olmalı

B ehliyetin 125cc motor sürmesi icin ehliyet kursuna yazilip dersleri alıp direksiyon sinavindan gecmesi gerekiyor. Kurs ücretleri yaklasik 10-12bin ₺.

B ehliyet olduğu icin sadece devlete harc ödemiyorsun o da 2k kusur tek avantajı bu.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mondial turismo ya da mondial 50 wing öneririm 50cc motorların en uygunlari 40-45k falandi. Para cikarsa vespa ya da cappuccino güzeller ama mondial ile fiyat farklari 25-30k falan olmalı

B ehliyetin 125cc motor sürmesi icin ehliyet kursuna yazilip dersleri alıp direksiyon sinavindan gecmesi gerekiyor. Kurs ücretleri yaklasik 10-12bin ₺.

B ehliyet olduğu icin sadece devlete harc ödemiyorsun o da 2k kusur tek avantajı bu.
Eyvallah dostum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,046
Üyeler
148,971
Son üye
Crowley_59
Top Bottom