Neler Yeni

400 600 TL arası kulaklık

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
7.1 özelliği çok kullandığım bir özellik değil zaten ama sadece 7.1 de değil direk kulaklığın kendisi sevilmiyor
şunu söyleyim eğer kafan küçükse bu kulaklık sana büyükj gelir ve kulaklıarına oturmaz. bunu almadan önce media markt vatan gibiyerlere bi git göz gezdir bak test et öyle al bence. çünkü biraz büyük yapılı bir kulaklıok

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
acaba corsair void elite ya da hs60 pro benim bütçe aralığıma düşer mi diye düşünmüyor değilim ama çok olası değil sanki

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .
şunu söyleyim eğer kafan küçükse bu kulaklık sana büyükj gelir ve kulaklıarına oturmaz. bunu almadan önce media markt vatan gibiyerlere bi git göz gezdir bak test et öyle al bence. çünkü biraz büyük yapılı bir kulaklıok
Vatan,mediamarkt Hepsi fiyat şişiren yerler. Pc alınmıyor oralardan. OEM pcleri berbat. ürünler pahalı. 140 TLLik klavye 200 TL orda.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Vatan,mediamarkt Hepsi fiyat şişiren yerler. Pc alınmıyor oralardan. OEM pcleri berbat. ürünler pahalı. 140 TLLik klavye 200 TL orda.
zaten ordan al demedim reis. ama test edebileceği başka yer yok. ordan bakar hoşuna gideni nerde ucuzsa ordan alır. ben çoğı zaman öyle yapıyorum monitör falan alırkende oralardan bakıyorum gözümle görüp öyle ucuz fiyat arastırıp alıyoyorum.

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
kafama bir kulaklığın küçük olma ihtimali yok malesef çok büyük bir kafa yapım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten ordan al demedim reis. ama test edebileceği başka yer yok. ordan bakar hoşuna gideni nerde ucuzsa ordan alır. ben çoğı zaman öyle yapıyorum monitör falan alırkende oralardan bakıyorum gözümle görüp öyle ucuz fiyat arastırıp alıyoyorum.
corona döneminde dışarı çıkmıyorum malesef test edemem videolardan bakacağım alırsam

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
kafama bir kulaklığın küçük olma ihtimali yok malesef çok büyük bir kafa yapım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

corona döneminde dışarı çıkmıyorum malesef test edemem videolardan bakacağım alırsam
:D ozaman logitech sana uyar.

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
incehesapta hangi kulaklıkların indirime gireceği ne zaman belli oluyor

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Batuhan
G432 modelini önermeniz çok saçma fiyat olarak çok pahalı ve o kadarda sağlam kalitede değil evet bir marka ama o fiyata değmez 250tl iken iyiydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih Tuğrul
incehesapta hangi kulaklıkların indirime gireceği ne zaman belli oluyor
O gün galiba 19'da mı ne açıklanmaya başlıyor yavaş yavaş son 15dk kala falan bitiyor ama fiyatları göstermiyor fiyatlar 22'de belli oluyor. Şunu da söylemeliyim eğer kayda değer bir indirim varsa dakikasında bitiyor hızlı olman lazım o yüzden.

Antaeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Emre Uysal
G432 modelini önermeniz çok saçma fiyat olarak çok pahalı ve o kadarda sağlam kalitede değil evet bir marka ama o fiyata değmez 250tl iken iyiydi
ses kartı olması çok önemli bir şey benim için hem ses kartı var hem de iyi kalitede bass tiz mid veriyor o fiyatta başka ne alabilirim ki bütçem kısıtlı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,288
Üyeler
140,016
Son üye
Joker34
Top Bottom