Neler Yeni

400 TL kahve makinesi önerisi

Squex

80+ Silver
Önerilere açığım. Türk kahvesi, nescafe gold, üçü bir arada, lattle, sıcak çikolata vs. içiyorum. Vakti gelince misafirlere ikram etmek için de kullanacağım.
Bunu buldum nasıldır daha iyisi var mıdır?

YanCaman

80+
Bende bu makineden var. Kahveyi gerçekten köpüklü ve güzel yapıyor. Ayrıca süt ısıtma modunda sütü kaynatmasa da yüksek bir sıcaklıkta içilebilir hale getiriyor. Bu makinayı düşünürsen tavsiye edebilirim ama başka tavsiyelere de bakmak gerek tabii ki. Forumda anlayan vardır mutlaka bu işlerden.

Squex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bu makineden var. Kahveyi gerçekten köpüklü ve güzel yapıyor. Ayrıca süt ısıtma modunda sütü kaynatmasa da yüksek bir sıcaklıkta içilebilir hale getiriyor. Bu makinayı düşünürsen tavsiye edebilirim ama başka tavsiyelere de bakmak gerek tabii ki. Forumda anlayan vardır mutlaka bu işlerden.
Hocam peki kaç ml yapabiliyor maksimum? Bir de köz modu güzel midir fark ettiriyor mu tatta?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Bende arıyorum takibe aldım.

YanCaman

80+
Hocam peki kaç ml yapabiliyor maksimum? Bir de köz modu güzel midir fark ettiriyor mu tatta?
Köz modunun tadı güzel ve bol köpüklü. Ben o kısmını beğendim. Süt ısıtma kısmını da ml olarak yazmıyor ama akşam bakıp yazarım ne kadar alıyormuş. Aletin içinde yukarıdan aşağıya tarama yapan bir sensör var flaşa benzer. Seviye olarak algılıyor.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Hocam arzum ya da arcelikten şaşmayın. Bir akrabam karaca hüpsü kullandıktan sonra, diğer ikisi direk iade etti. Malzeme kalitesi vasat.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Hocam arzum ya da arcelikten şaşmayın. Bir akrabam karaca hüpsü kullandıktan sonra, diğer ikisi direk iade etti. Malzeme kalitesi vasat.
Hocam arzum ve arçelik'i mi iade etti?

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular