Neler Yeni

Öneri 4000 TL altı teleon önerisi

telefon öneri

• Xiaomi mi note 10 lite

Oylar: 0 0.0%
  • realme 7 pro

• size birakıyorum sizde ekleyin

• size birakıyorum sizde ekleyin

• Oy kullanan toplam üye
    7
  • Anket kapatıldı .
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ferhat Karakaya
Bütçe
4000
arkadaşlar öncelikle herkeze şimdiden hayırlı ramazanlar olsun maksimum 4000 TL telefon arıyorum aklımda samsung galaxy m51 var bide xiaomi mi note 10 lite var ben kararsız kaldım eğer sizin daha iyi bir bildiğiniz bir telefon varsa önerirseniz sevinirim ama tek kriterim telefon ekrarının ıps lcd filan olmmaması amoled olması lazım ben daha çok oyun tarafında değilde video izleme sosyal medyada gezme tarafındayım m51 ile note 10 liteyi kıyaslarsan iç donanım olarak hemen hemen aynı sadece m51 8gb ram ve 7000mAh bataryası var sizinde önerilerinizi bekliyorum en geç bu hafta alacağım şimdiden herkeze teşekkürler.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Pil ömrüne önem veriyorsanız M51 tercih etmenizi öneririm daha demin konuda inceledim 7000mAh bataryası var ve baya sağlam telefon.

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
Huawei bir telefon öneririm mesela p40.
ABD'nin baskılarına rağmen yılmadan yıkılmadan hala çok güzel telefonlar süren bir firma huawei.
Şu anda huawei marka telefon kullanıyorum gayet te memnunum.
Ara yüz olarak falan baya güzel huawei ayrıca kamera konusunda da sektörün en iyilerinden.

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
M51 gibi duruyor istedikleriniz karşılayacak telefon

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ferhat Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pil ömrüne önem veriyorsanız M51 tercih etmenizi öneririm daha demin konuda inceledim 7000mAh bataryası var ve baya sağlam telefon.
peki güç tuşunda parmak izi okuyucu var kılıf filan taktığında bir sıkıntı çıkarırımı bu intenette tank kılıf filan var

Top Bottom