Neler Yeni

Çözüldü✓ 4000 TL'ye kadar kasa önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Dls480 +highpower perfonmance Gold 750w 80+Gold alabilirsin

AMDLSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Şahin
Bütçenin tamamını harcayıp ömürlük kasa almak istersen buna bakabilirsin.
Bu kasayı gördüm ve açıkçası gayet beğendim bir bakacağım bütçeme tam olarak uyuyor aslında sorun yok bu da A-RGB bir kasa ama en azından üzerindeki ayrı ayrı RGB ve Mod tuşları ile neredeyse bir anakart kontrolü kadar imkan sağlıyor gönül isterdi ki 4 pin RGB olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçenin tamamını harcayıp ömürlük kasa almak istersen buna bakabilirsin.
Öneriniz için çok teşekkür ediyorum biraz araştırınca bu canavarın 3X140 mm fana sahip olduğunu gördüm J23'ten çıkma fanlar olacak zaten elimde bir tane de egzoz takarım bu kasayı alacağım kablo saklama alanları kablo coverları inanılmaz bol ve güzel duruyor çok teşekkürler.

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bu kasayı gördüm ve açıkçası gayet beğendim bir bakacağım bütçeme tam olarak uyuyor aslında sorun yok bu da A-RGB bir kasa ama en azından üzerindeki ayrı ayrı RGB ve Mod tuşları ile neredeyse bir anakart kontrolü kadar imkan sağlıyor gönül isterdi ki 4 pin RGB olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum biraz araştırınca bu canavarın 3X140 mm fana sahip olduğunu gördüm J23'ten çıkma fanlar olacak zaten elimde bir tane de egzoz takarım bu kasayı alacağım kablo saklama alanları kablo coverları inanılmaz bol ve güzel duruyor çok teşekkürler.
Bu kasanın egzoz fansız daha iyi olduğunu söyleyenler var Phantekste egzoz fansız kullanılmasını öneriyor. Ama sizde bir deneyebilirsiniz isterseniz.

AMDLSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Şahin
Bu kasanın egzoz fansız daha iyi olduğunu söyleyenler var Phantekste egzoz fansız kullanılmasını öneriyor. Ama sizde bir deneyebilirsiniz isterseniz.
O sorun değil ya hatta gerek olmaması daha işime gelir zaten Reeven Hans kule tipi bir soğutucu olduğu için bir nevi egzoz fan görevi görecektir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,068
Üyeler
156,273
Son üye
yigitxrd
Top Bottom