Neler Yeni

Öneri 4000TL Oyuncu/Ofis Koltugu Onerisi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
Ben aldım bunu aynı renk gri olanını kendi sitesinde daha ucuz ekstra özellik ekleyip 9.4k aldim ertesi gün kargoya verildi suan gelmesini bekliyorum
Hocam geldigi ve kurdugunuz zaman deneyimlerini paylasir misiniz? O hep bahsedilen masaj ozelligi opsiyon mu yoksa standart versiyonda var mi? (Bel masaji)

Palo DAYI

80+ Gold
Hocam geldigi ve kurdugunuz zaman deneyimlerini paylasir misiniz? O hep bahsedilen masaj ozelligi opsiyon mu yoksa standart versiyonda var mi? (Bel masaji)
masaj hepsınde varda cokta beklentın olmasın sadece bır tıtresım yayıyor soylenen gore okadar masor performası bekleme :)

Palo DAYI

80+ Gold
urunu kurdum ılk ızlenımlerım gayet guzel yalnız paketleme hatası var alyan ve kolcak yanlarına takılan vıdalar gonderılmemıs
kuması gayet guzel oturma alanı ne cok genıs ne cok dar tam olması gıbı rahat rahat oturabılıyorum
gerıy salınım ozellıgı gerı yatma ozellıgı gayet guzel sekılde calısıyor sagdakı kol yukarı asagı ozellıgı ıcın soldakı kol ıse gerı salınımı drek olarak kapatıp acma ıcın kullanılıyor normalde gerı salınımı on asagıda bulun an yerden ayarlarsın hanı cok sallansın veya asa sallansın gıbı bunu ordan ayarlıyosun ama drek acıp kapama ıcın soldakı tus bu gorevı ustelınıyor masaja gelıcek olursak bekledıgımden daha ıyı tabı bır masaj koltugu gıbı dusunme bunu
ıcını acıp baktım ıkı aaa pıl ıle calısıan kucuk bır tıtresım motoru var ben bunun bıraz gucsuz oldunu dusunerek aldım ama baya hıssettırıyor o tıtresımı pıllerıde bıttmıstı basta calısmayınca cıkarıp evdekı pıllerı takınca sorunun pılde oldugunu anladım

Ben bir klavyeyim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ryzen
Merhabalar 4k civari butcem var, koltuk alacagim. Oyuncu koltugu zaten gelmez bu butceye biliyorum o yuzden calisma sandalyesi yada ofis kotugu lazim. Boy 1.74 kilo 82. Beyaz yada gri olsin, tekerlekli olsun, malzemesi asiri dandik olmasin, oturma sungeri biraz buyuk olsun yeterli. Simdiden tesekkurler.
Xrancer olabilir.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
urunu kurdum ılk ızlenımlerım gayet guzel yalnız paketleme hatası var alyan ve kolcak yanlarına takılan vıdalar gonderılmemıs
kuması gayet guzel oturma alanı ne cok genıs ne cok dar tam olması gıbı rahat rahat oturabılıyorum
gerıy salınım ozellıgı gerı yatma ozellıgı gayet guzel sekılde calısıyor sagdakı kol yukarı asagı ozellıgı ıcın soldakı kol ıse gerı salınımı drek olarak kapatıp acma ıcın kullanılıyor normalde gerı salınımı on asagıda bulun an yerden ayarlarsın hanı cok sallansın veya asa sallansın gıbı bunu ordan ayarlıyosun ama drek acıp kapama ıcın soldakı tus bu gorevı ustelınıyor masaja gelıcek olursak bekledıgımden daha ıyı tabı bır masaj koltugu gıbı dusunme bunu
ıcını acıp baktım ıkı aaa pıl ıle calısıan kucuk bır tıtresım motoru var ben bunun bıraz gucsuz oldunu dusunerek aldım ama baya hıssettırıyor o tıtresımı pıllerıde bıttmıstı basta calısmayınca cıkarıp evdekı pıllerı takınca sorunun pılde oldugunu anladım
Hocam peki oturak kısmı yumuşaklığı nasıl? Koltuk rahat mı?

Palo DAYI

80+ Gold
su
Hocam peki oturak kısmı yumuşaklığı nasıl? Koltuk rahat mı?
suan 3 saatı askındır kullanıyorum :)
cok rahat ne cok ser ne cok yumusak tam ortasın oturunca ıcıne gomulmuyorsun
bu arada boyum 1.65 en yuksek sevıyede dahı ayaklşarım yere degeıyor ama boyun yastıgına yetısemıyorum kafama denk gelıyor buyuk ıhtımal onu rafa kaldırıcam :)
alırcan vısco sunger ve kolcak pedı aldım ama pede gerek yok dıyebılırım cunku kolcakların ustu plastık degıl parmagımla bastırınca ıcıne gırıyor hafıf derımsı bır yapıya sahıp

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,953
Üyeler
156,553
Son üye
francis
Top Bottom