Neler Yeni

4070 Ti SUPER ekran kartı içeren bir sistem sizce iyi midir? ?

muratttT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
murat kazancı
Bütçe
55000
Bu sistemde özelleştirmem gereken parçalar varmı bilgisayar toplama konusunda çok tecrğbeli birisi değilim öneride bulunurumusunuz. ?

beyyz16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mustafa
İşlemci %70 dar boğaz yapar

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,034
İsim
Mehmet Aslan
Bu sistemde özelleştirmem gereken parçalar varmı bilgisayar toplama konusunda çok tecrğbeli birisi değilim öneride bulunurumusunuz. ?
bütçe varsa buna bakılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emre Ergin
37,5 darboğaz var hocam be seçilebilen tüm işlemcilerde dar boğaz var alınmaz derim

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
7600x eklesen bir miktar azalır güçlü bir işlemci.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Görkem Karadeniz
konudan bağımsız olarak işlemci düşük ekran kartı güçlü olunca mı dar boğaz yapıyor? bence bu sistemde ki ryzen5 7500f ve galax 4070 süper ex iyi bir ikili testlerine de baktım çok iyi sonuçlar veriyor bu ikili. neye göre dar boğaz diyorsunuz merakımdan soruyorum yanlıs anlasılmasın çünkü anakart vs bu da yeterli bence sistem gayet güzel şahsen yaptığım araştırmalara göre rahatlıkla alınabilecek bir sistem bu belki işlemci bir tık yükseltilebilir ben arkadaşın yerinde olsam ryzen 7500f yerine ryzen5 7600x tray tercih ederdim 1500 liralık biir farkla ve çok da uzun zaman götürür

https://www.gaming.gen.tr/urun/3566...z-6-cekirdek-38mb-onbellek-soket-am5-islemci/

bütçe varsa buna bakılabilir

Top Bottom