Neler Yeni

Çözüldü✓ 4070li laptop önerisi

adil3345

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
adil
Bütçe
70000
arkadaşlar bu sene üniye gidicem yazılım okumak için ve laptop lazım ama bir yandan yeni oyunları da oynamak istiyorum yüksek grafiklerde 4070li yeter diye düşünüyorum ama hangisi daha iyi olur emin değilim watt olaylarını falan pek araştırmadım açıkçası sizden 4070li laptop önerisi istiyorum msi asus gibi kafa ağrıtmayacak arızası çok çıkmayan sağlam bir laptop istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
bütçe 70k civarı

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun

eren28tr

80+ Platinum

adil3345

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
adil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
80kyada var 65kyada var o yüzden bilemiyorum niye biri bu kadar pahalı biri bu kadar ucuz 4080 almak daha mı mantıklı sizce bir takım problemler çıkarmaz mı
Hayir neden problem cikarsin ki. Siz arastirin model numarasindan kullanicilar eger sorunlu demiyorsa alin kullanin. 4080 almak daha mantikli bu fiyatlara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Incelemesi burada var. Buyrun izleyin hosunuza giderse alin.

adil3345

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
adil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayir neden problem cikarsin ki. Siz arastirin model numarasindan kullanicilar eger sorunlu demiyorsa alin kullanin. 4080 almak daha mantikli bu fiyatlara.

Incelemesi burada var. Buyrun izleyin hosunuza giderse alin.

sizin attığınız laptop modeli bu yukardaki linkte MSİ Vector 16 HX A13VHG-495TR​

https://www.hepsiburada.com/msi-vec...144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004Q8I8F videodaki laptop bu ve ikiside teknik özellik aynı gpu wattı aynı her şeyi aynı anlamadım niye biri 90kya satıyorlar ama üstteki attığınız laptopu beğendim

eren28tr

80+ Platinum

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun

sizin attığınız laptop modeli bu yukardaki linkte MSİ Vector 16 HX A13VHG-495TR​

https://www.hepsiburada.com/msi-vec...144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004Q8I8F videodaki laptop bu ve ikiside teknik özellik aynı gpu wattı aynı her şeyi aynı anlamadım niye biri 90kya satıyorlar ama üstteki attığınız laptopu beğendim

Buyur kardesim hem videoki hem sana attigim laptopun ozellik karsilastirilmasi. %98 ayni ozellikte laptoplar cok ufak farkliliklar var. Hatta linkteki laptop videodakinden daha iyi. Ram frekanslari vs daha hizli. Videodakinin Muhtemelen pahali olmasinin nedeni eski model olup piyasada az olmasindan ve uretimi bittigi icindir. Ekran karti watt degeri de 175W laptopun.

Bence bu laptopu kacirma. 65 bine guzel bir laptop gule gule kullan.

adil3345

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
adil

Buyur kardesim hem videoki hem sana attigim laptopun ozellik karsilastirilmasi. %98 ayni ozellikte laptoplar cok ufak farkliliklar var. Hatta linkteki laptop videodakinden daha iyi. Ram frekanslari vs daha hizli. Videodakinin Muhtemelen pahali olmasinin nedeni eski model olup piyasada az olmasindan ve uretimi bittigi icindir. Ekran karti watt degeri de 175W laptopun.

Bence bu laptopu kacirma. 65 bine guzel bir laptop gule gule kullan.
anladım teşekkürler şimdilik attığınızı almayı düşünüyorum donanım arşivin son videosunda bilgisayar fiyatlarının düşüceğini söylüyor o yüzden 1 hafta daha beklemeyi düşünüyorum bir yandan arada bir laptoplara bakmaya devam ederim ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ TEŞEKKÜRLER KONUYU KAPATIYORUM

Top Bottom