Neler Yeni

4080 Super sistem ve 2/4k Monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Enis Çalışkan
Beyler 4080 süper ile asus ağırlıklı DDR5 her türlü oyunu oynatacak bir sistem dizilmesi ve 2/4k bir monitör önerisi lazım yardımcı olabilir misiniz ?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,903
İsim
Emre siyah
bunu al parça kalitesi falan gayet iyi
monitorde de çok seçenek var.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Fırat divitci
bir 4080 super kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim 2K monitörlerden katiyen uzak dur. DLSS performans modu bile 1440p native'e kıyasla çok daha iyi görüntü verirken daha yüksek fps veriyor kaldı ki dlss'i kalite modunda açıyorsun her zaman kartın gücü buna yetiyor hatta şunu diyeyim bütçen sıkışıyorsa 4070ti supere kadar in daha f/p bir kart. İkisinin de vrami 16 zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Enis Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu al parça kalitesi falan gayet iyi
monitorde de çok seçenek var.
Sistem birkaç özelleştirme ile tam istediğim hale geliyor tam aradığım diyebilirim teşekkürler ama monitör için başka seçenekler mevcutsa görmek isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir 4080 super kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim 2K monitörlerden katiyen uzak dur. DLSS performans modu bile 1440p native'e kıyasla çok daha iyi görüntü verirken daha yüksek fps veriyor kaldı ki dlss'i kalite modunda açıyorsun her zaman kartın gücü buna yetiyor hatta şunu diyeyim bütçen sıkışıyorsa 4070ti supere kadar in daha f/p bir kart. İkisinin de vrami 16 zaten.
Bütçe olarak çok bi sorunum yok Allah’a şükür 4k güzel bir monitör bulabilirsem çok uçuk fiyatlı olmadan onlardan birini alacağım zaten fiyat abartı olursa 2kya düşmeyi düşünüyorum tavsiye için teşekkürler

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,903
İsim
Emre siyah
Sistem birkaç özelleştirme ile tam istediğim hale geliyor tam aradığım diyebilirim teşekkürler ama monitör için başka seçenekler mevcutsa görmek isterim

Bütçe olarak çok bi sorunum yok Allah’a şükür 4k güzel bir monitör bulabilirsem çok uçuk fiyatlı olmadan onlardan birini alacağım zaten fiyat abartı olursa 2kya düşmeyi düşünüyorum tavsiye için teşekkürler
Bu falan da olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Enis Çalışkan

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Fırat divitci
Monitör olarak sizce en üst düzeylere çıkmalı mıyım rdr gibi oyunlarda grafiği ve oyunun havasını sonuna kadar yaşamak isteyen biri olarak yoksa bunlar yeterli mi fikriniz nedir?
4k 144-165hz monitörlerin hepsi aşağı yukarı aynılar zaten. Ben 4k 144hz bir monitör kullanıyordum ancak dediğiniz aç gözlülüğe girdim ve 4k 120hz 48 inch oled bir televizyon aldım. Single player oyunlarda onu kullanıyorum.
Bunu alıp da geçebilirsiniz yani.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,903
İsim
Emre siyah
Monitör olarak sizce en üst düzeylere çıkmalı mıyım rdr gibi oyunlarda grafiği ve oyunun havasını sonuna kadar yaşamak isteyen biri olarak yoksa bunlar yeterli mi fikriniz nedir?
biraz fantazi seviyesinde isitiyorsanız oled alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Enis Çalışkan
4k 144-165hz monitörlerin hepsi aşağı yukarı aynılar zaten. Ben 4k 144hz bir monitör kullanıyordum ancak dediğiniz aç gözlülüğe girdim ve 4k 120hz 48 inch oled bir televizyon aldım. Single player oyunlarda onu kullanıyorum.
Bunu alıp da geçebilirsiniz yani.
tamamdır önerileriniz için teşekkürler.

biraz fantazi seviyesinde isitiyorsanız oled alınabilir.
o zaman oledlerle karşılaştırma yaptıktan sonra bir karar vermek en doğrusu teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,943
Üyeler
153,474
Son üye
raceist
Top Bottom