Neler Yeni

40K sistem tavsiyeleri

burakkiyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
Bütçe
40000
Merhabalar arkadaşlarım bir çok yere baktım 4060ti lar 4070 ler vs vs çok kafa karıştırıcı sistemler buldum maks bütçem 40k sizlerinde şu an beğendiği, önerebileceği bir kasa tavsiyesi varsa duymak çok isterim

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran

Okan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Erdoğan
Merhabalar arkadaşlarım bir çok yere baktım 4060ti lar 4070 ler vs vs çok kafa karıştırıcı sistemler buldum maks bütçem 40k sizlerinde şu an beğendiği, önerebileceği bir kasa tavsiyesi varsa duymak çok isterim
Kardeşim 4060 a verme o parayı sakın. Gidip rx7800xt bak kendine çok daha güçlü bence. Açıp youtubeden performans testlerini izle. Bence günüzümde 8 gb bellek ekran kartlarında yetersiz arkadaşı dinleyip alma 2 3 seneye üzülürsün yeni oyunlar gelince.

burakkiyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a-7000/ bu bütçede 4060 ti almak daha iyi olur
anakartı asus tuf b650-plus yapın
ekran kartını 2000tl ucuza inno3d 4060 ti 8gb seçin 16gb ile arasında hiçbir fark yok.
anakartınızla uyumlu olacak şekilde2x16gb gskill 6000mhz cl30 ram seçin
adata legend 1tb ssd alın
xpg lander 650w kasa seçin
soğutucu olarak https://www.akakce.com/islemci-sogu...m-islemci-sivi-sogutucu-fiyati,267675227.html alın
teşekkür ederim hocam tavsiye için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim 4060 a verme o parayı sakın. Gidip rx7800xt bak kendine çok daha güçlü bence. Açıp youtubeden performans testlerini izle. Bence günüzümde 8 gb bellek ekran kartlarında yetersiz arkadaşı dinleyip alma 2 3 seneye üzülürsün yeni oyunlar gelince.
hocam dlss teknolojisi vs bir çok artısı var gibi geliyor ama yanılıyor muyum

Roindiass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Musa günay

Hocam saf güç bence daha önemli çünkü fsr-dlss gibi teknolojiler görüntü kalitesini gözle görülür bir şekilde bozuyor. Ama illaki dlss kulanıcam diyorsan ben seni tutamam sonuçta kendi iraden. Benim bu kadar param olsa rx7800xt alırım çünkü saf gücü daha iyi bide teknoloji filan istiyorum diyorsan fsr var

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Tayfun Balım
Hocam 25k bütçeniz olsaydı 4060 alınırdı da
40k bütçe için 4060 kötü bir tercih.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 7800xt almanız mantıklı olur. (Uygun 4070süperli sistem daha da iyi olur)
Hazır sistem fiyatlarını takip etmiyorum ancak yakın zamanda 35k ya 4070süperli sistemler satıldı.

Rygann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Ertürk
Biraz özelleştirip 4070S alabilirsin.Ben sıvı soğutma ve 1 2 değişiklik yaparak 45 bine getirdim almayı düşünüyorum.

Okan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Erdoğan

Bence çok bi olayı yok fsr 3'te çıktı dlss kadar olmasada düzeltmeler var. Ama ben rekabetçi oyunları daha çok tercih ettiğim için amd saf güç olarak daha iyi olduğu için amd tarafındayım. Son karar senin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Efe Metin
Hocam, ben yerinizde olsam AMD kanadına yönelirim bu bütçede. Nvidia almak yüksek bütçede daha mantıklı ama AMD hem gelişiyor hem de kampanyası var Rx 7700 xt ve 7800 xt'lerde.

Hocam, ben yerinizde olsam AMD kanadına yönelirim bu bütçede. Nvidia almak yüksek bütçede daha mantıklı ama AMD hem gelişiyor hem de kampanyası var Rx 7700 xt ve 7800 xt'lerde.
Oyun hediye ediyor 2 tane: Starfield, Avatar ve 1 oyun daha vardı.

DLSS kullanan arkadaşım var, bir farkı yok diyor. Fiyat farkına değmez bence.

burakkiyk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak

Oyun hediye ediyor 2 tane: Starfield, Avatar ve 1 oyun daha vardı.

DLSS kullanan arkadaşım var, bir farkı yok diyor. Fiyat farkına değmez bence.
anladım hocam var mı peki atabileceğiniz bak bu indirimde şunu şu yap al diyebileceğiniz bi sistem

Bence çok bi olayı yok fsr 3'te çıktı dlss kadar olmasada düzeltmeler var. Ama ben rekabetçi oyunları daha çok tercih ettiğim için amd saf güç olarak daha iyi olduğu için amd tarafındayım. Son karar senin.
tamamdır hocam teşekkür ederim varsa şu sistem güzel diyebileceğin sistem önerilere de açığım :)

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yakoli

bu devirde 8gb vramli ekran kartı alınmaz eğer f/p bi sistem yoksa

Okan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okan Erdoğan
anladım hocam var mı peki atabileceğiniz bak bu indirimde şunu şu yap al diyebileceğiniz bi sistem

tamamdır hocam teşekkür ederim varsa şu sistem güzel diyebileceğin sistem önerilere de açığım :)
Akşam 10'da indirim var işlemciyi 7600 yapıp değerlendirebilirsin. Bende alcam kendime 40 k bütçem var indirimleri kovalıyom. Yakalarsam alcam.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Mirhan Yalçın
Biraz özelleştirip 4070S alabilirsin.Ben sıvı soğutma ve 1 2 değişiklik yaparak 45 bine getirdim almayı düşünüyorum.

Hangi soğutmayı seçtin

Top Bottom