Neler Yeni

450 TL Bütçeye Kadar Kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Orhan Erkuş
Facebook
1000111462
Asus Cerberus V2 Green Oyuncu Kulaklık
https://www.hepsiburada.com/asus-cerberus-v2-green-oyuncu-kulaklik-p-HBV000008I7GE?magaza=Gameekstra
9740886540338.jpg

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
Eğer rehbere girersen öğrenirsin. Sesi kısık, bass yok, ses kasma olayı HS35 ten iyi ama HS50 ve HS50 Pro dan çok kötü. Alınmamalı.
katılmıyorum arctis 1 kullanıyorum ses neye göre kısık ses seviyesi gayet iyi bas yok demem ama cok iyi demem ki bu kulakligi bas dinlemek icin alincagini sanmiyorum hs50pro ile arasinda zaten hatri sayilir bir butce farki var

T.P.G.

80+ Titanium
katılmıyorum arctis 1 kullanıyorum ses neye göre kısık ses seviyesi gayet iyi bas yok demem ama cok iyi demem ki bu kulakligi bas dinlemek icin alincagini sanmiyorum hs50pro ile arasinda zaten hatri sayilir bir butce farki var
129tl fark var zaten verebilirse alsın diyorum ki 529 dan 450 yi çıkarınca 79tl yapıyor. Ve önceden daha iyi bir kulaklık kullandın mı? Arctis 3 ün sesi HS50 ve HS50 pro ya göre cidden kısıktı. Ses kasmaya engel degil ama müzik dinlerken fark ediyor bayağı. Yani bunu diyorsan önceden adam akıllı bir kulaklık kullanmadın demektir :).

raguee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Burak Berk Kaya
Instagram
buraakberkk
Twitter
Shkilacci
129tl fark var zaten verebilirse alsın diyorum ki 529 dan 450 yi çıkarınca 79tl yapıyor. Ve önceden daha iyi bir kulaklık kullandın mı? Arctis 3 ün sesi HS50 ve HS50 pro ya göre cidden kısıktı. Ses kasmaya engel degil ama müzik dinlerken fark ediyor bayağı. Yani bunu diyorsan önceden adam akıllı bir kulaklık kullanmadın demektir :).
cok fazla kulaklik kullandim hyperx olsun razer olsun corsair hic kullanmadim corsair hakkında bir yorum da yapmadim bu yüzden. bence sen arctis 1 kullanmadin ama yargılıyorsun. Genel kullanim amaci muzik dinlemek olmayan kulakliklar bunlar. Ki boyle olmasına rağmen ortalama bir müzik ik performansı veriyorlar. Baslarinin yetersiz oldugunu soyluyorsun ama detay vermiyorsun bas sesleri normal duzeyde bir ekstrasi yok sadece bas dinlemek isteniyorsa baska kulakliga yonelinebilir. Hala ses seviyesinin 100 insanin 90i icin yeterli olcagina eminim.

T.P.G.

80+ Titanium
cok fazla kulaklik kullandim hyperx olsun razer olsun Corsair hic kullanmadim Corsair hakkında bir yorum da yapmadim bu yüzden. bence sen arctis 1 kullanmadin ama yargılıyorsun. Genel kullanim amaci muzik dinlemek olmayan kulakliklar bunlar. Ki boyle olmasına rağmen ortalama bir müzik ik performansı veriyorlar. Baslarinin yetersiz oldugunu soyluyorsun ama detay vermiyorsun bas sesleri normal duzeyde bir ekstrasi yok sadece bas dinlemek isteniyorsa baska kulakliga yonelinebilir. Hala ses seviyesinin 100 insanin 90i icin yeterli olcagina eminim.
Bende çok fazla kulaklık kullandım hemde çoğu üst seviye. Arctis 3 buna dahil ki ben Arctis 3 için rahat rahat "Giris Seviyesi" diyebilirim. Zaten Arctis 1 ile aynı surücüyü kullanıyorlar aslında tüm Arctis serisi aynı sürücü. Bu durumda hiçbiri fiyatını hak etmiyor. Eğer 300tl civarına düşerse Arctis 1 tercih edilebilir. Yani kullanmadan yorum yapmıyorum dostum öyle biri değilim :). Müzik dinletmek degil tabii ki amaçları ama ses seviyesi oyun yanında müzik dinlemek isteyen kişiler için düşük. Basslar zaten iyi değil sesler temiz ama. Arctis 1 başarılı bir kulaklık ama fiyatını hak etmediğini düşünüyorum zira HS35 bile fiyatını hak etmiyor. Eğer 229tl ye almasaydım HS35 i şu an Drop Plus kullanırdım.

Arctis 3 ten Drop Plus a geçen biri (forumdan) Drop Plus un kat be kat daha iyi olduğunu düşünüyor. Boşa konuşmuyorum yani. Eger 529tl yapabilirse kesinlikle HS50 Pro almalı çıkamazsa Drop Plus.

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
logitech g332 veya snopy sn-rw1

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular