Neler Yeni

450 TL iyi bir elektronik sigara bulunur mu?

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Arkadaşlar 450 TL bütçe ile elektronik sigara almak istiyorum. Tam bilmiyorum nasıldır ama uzun ömürlü olsun tam bilmiyorum ne kadar gideceğini yani yenilenebilir olsun bir şey bitince atılmasın çöpe. Böyle bir elektronik sigara önerebilir misiniz veya siz ne önerirsiniz? (Aktif olarak sigara içiyorum zaten elektronik sigaraya geçmek istiyorum).

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Bildiğim kadarıyla elektronik sigara normalinden çok daha zararlı. Bir yerde duymuştum ne kadar doğrudur bilemiyorum.

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla elektronik sigara normalinden çok daha zararlı. Bir yerde duymuştum ne kadar doğrudur bilemiyorum.
Yok hocam bildiğim kadarıyla daha az zararlı ve hem tat hem bütçe olarak daha iyi.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,235
İsim
........
Arkadaşlar 450 TL bütçe ile elektronik sigara almak istiyorum. Tam bilmiyorum nasıldır ama uzun ömürlü olsun tam bilmiyorum ne kadar gideceğini yani yenilenebilir olsun bir şey bitince atılmasın çöpe. Böyle bir elektronik sigara önerebilir misiniz veya siz ne önerirsiniz? (Aktif olarak sigara içiyorum zaten elektronik sigaraya geçmek istiyorum).
Türkiye'de satışı yasak diye biliyorum aliexpress de falan var onda da gümrükten geçmeme ihtimali var

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Yok hocam bildiğim kadarıyla daha az zararlı ve hem tat hem bütçe olarak daha iyi.
Anladım, yanlışta biliyor olabilirim. Sigarayı bırakırsanız çok daha iyi olur keşke bırakabilseniz.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,235
İsim
........

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Nasıl yasak hocam hiç duymadım ama ?
Yasak hocam. Aliexpress'ten almayın, gümrükten geçmez.
Bu ürünlerin illegal bir şekilde satışını yapan Facebook grupları falan var, araştırırsanız bulursunuz. Önermiyorum elbette.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İçme şu zıkkımı içme.

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,706
İsim
Egemen Toz
Burdan alabilirsiniz kapıda ödeme veya havale/eft ile ödeme alıyorlar ve güvenilir babam için alışveriş yapıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz Sürücü
Elektronik sigara içmek sigarayı bırakmak için faydalı değil diyen bir sürü uzman var. Farklı sigara bırakma yolları araştırmak daha doğru olur görüşündeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,944
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom