Neler Yeni

4500tl civarı Pc önerisi

AlimMFS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
1) Kasa kısmındaki kasaların hepsi kötü kasalar, psuları kötü.
2)Dediğiniz şekilde 4653 lira ediyor ki bütçeyi aşıyor.
3) 1650 Super 5500XT'den daha iyi bir kart.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangisini?

buradaki karşılaştırmaya bakmanızı tavsiye ederim

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2

buradaki karşılaştırmaya bakmanızı tavsiye ederim
10100F, R3 3100'den daha iyi bir işlemci. Güç kaynağı soruma hala cevap veremediniz, ayrıca 1 ay sonra bu kişi güç kaynağımda sorun çıktı diye konu açma ihtimali hangimizin attığı güç kaynağında daha fazla? SSD'niz kaç yerde öneriliyor?

AlimMFS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
10100F, R3 3100'den daha iyi bir işlemci. Güç kaynağı soruma hala cevap veremediniz, ayrıca 1 ay sonra bu kişi güç kaynağımda sorun çıktı diye konu açma ihtimali hangimizin attığı güç kaynağında daha fazla? SSD'niz kaç yerde öneriliyor?
özelleştirmeler arasında adatanın ssd si mevcut üste belittiğim gibi lütfen paylaştıklarımı dikkatlice okuyup mantıklı bir şekilde yorumlayınız. :):)

üstelik bu kasayı Abdullah kardeşimiz youtube da sistem toplama videolarında da kullandı eğer bir sorun olsaydı gamepower ürünleri ile bizlerle paylaşırdı

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2
özelleştirmeler arasında adatanın ssd si mevcut üste belittiğim gibi lütfen paylaştıklarımı dikkatlice okuyup mantıklı bir şekilde yorumlayınız. :):)

üstelik bu kasayı Abdullah kardeşimiz youtube da sistem toplama videolarında da kullandı eğer bir sorun olsaydı gamepower ürünleri ile bizlerle paylaşırdı
Abdullah Bey kullandı diye mi önerdiniz gerçekten? O yanlış parça kullanamaz mı? SU630 kullandığı da oldu. O zaman SU630 önerir misin birine bu ne saçma düşünce?

AlimMFS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Abdullah Bey kullandı diye mi önerdiniz gerçekten? O yanlış parça kullanamaz mı? SU630 kullandığı da oldu. O zaman SU630 önerir misin birine bu ne saçma düşünce?
1-Abdullah bey kullandı diye önermedim oda sistemlerinde kullandı dedim ikisi farklı şey
2-Şu an benim kullandığım psu da gamepowerın ve hiçbir sorun yaşamadım
3-Benim topladığım sistem için 4653 lira ediyor bütçeyi aşıyor demişsin senin topladığın pc 4700 TL ediyor

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2
1-Abdullah bey kullandı diye önermedim oda sistemlerinde kullandı dedim ikisi farklı şey
2-Şu an benim kullandığım psu da gamepowerın ve hiçbir sorun yaşamadım
3-Benim topladığım sistem için 4653 lira ediyor bütçeyi aşıyor demişsin senin topladığın pc 4700 TL ediyor
Sen yaşamadın diye kimse yaşamayacak diye bir şey yok bak bakalım hangi psu 12V kanalından kaç watt veriyor? Hangisinin kapasitörleri belirsiz? Hangisinin adam akıllı koruması var? Adam seninkine vereceğinden 50 TL daha fazla verir psu konusunda kafası rahat eder. Adı sanı duyulmamış bir ssdye para vermez. Kasasının malzeme kalitesi daha iyi olur. 5-10 fazla fps için tüm sistemi riske atıyorsun. 1-2 ay sonra ssd'min okuma yazma değerleri düştü diye konu açınca nasıl yardımcı olacaksın acaba?

Top Bottom