Neler Yeni

450TL civarı mekanik klavye önerisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Kayacık
Ortalama 450 ila 500 TL civarı mekanik klavye almak istiyorum.Ne almamı önerirsiniz.

nexi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ertan
Eğer sesi fazla olsun diyorsan mekanik hisli olarak versatile gmk 9 öneririm. Çoğu mekanik klavyesi olan arkadaşıma göre daha fazla ses veriyor switch olmadan istemezsen gamepower warlock da önerimdir. Bunuda istemezsen Logitech serisinin klavyelerini araştırmanı öneririm. Harika klavyeler mevcut.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Kayacık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer sesi fazla olsun diyorsan mekanik hisli olarak versatile gmk 9 öneririm. Çoğu mekanik klavyesi olan arkadaşıma göre daha fazla ses veriyor switch olmadan istemezsen gamepower warlock da önerimdir. Bunuda istemezsen Logitech serisinin klavyelerini araştırmanı öneririm. Harika klavyeler mevcut.
Cevabın için teşekkür ederim. Logiteche bakıcam

Toroslu

80+ Bronze
En mantıklı seçim Cooler Master CK350.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Cankut Kalaycı
Bol rgb olsun istiyorsan “Gamepower Saber RGB” klavyesini önerebilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hakan Kayacık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kısa bir araştımadan sonra motospeed ck108 almaya karar verdim. gibi sizce nasıl?

Toroslu

80+ Bronze
ben kısa bir araştımadan sonra motospeed ck108 almaya karar verdim. gibi sizce nasıl?
Motospeed önermiyorum. Outemu switchler güzel olsa da blue olanlar hariç çok stabil değiller. Ancak genel olarak hepsinin dayanıklılığını düşük buluyorum. Greetech, kailh, cherry ve gateron gibi switch üreticilerine başvurun. Steelseries, rapoo, logitech ve razer gibi markaların da kendi tasarladığı switchler oldukça kaliteli.

Top Bottom