Neler Yeni

45K bütçe ile gaming gen mirana master4070 super alınır mı?

iwasnexus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğra
Bütçe
45000
Arkadaşlar merhaba 45k bütçem var bilgisayar toplamak istiyorum. Linkte bıraktığım bilgisayar alınır mı? özellikleri ve fiyatı iyi gibi geldi. Galax ekran kartını araştırdım bir sıkıntısı yok gibiydi. Sadece ram’i 32 Gb ye upgradeleyip almayı düşünüyorum iyi midir sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa linki bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yağız Efe Kuru
Arkadaşlar merhaba 45k bütçem var bilgisayar toplamak istiyorum. Linkte bıraktığım bilgisayar alınır mı? özellikleri ve fiyatı iyi gibi geldi. Galax ekran kartını araştırdım bir sıkıntısı yok gibiydi. Sadece ram’i 32 Gb ye upgradeleyip almayı düşünüyorum iyi midir sizce?

Kasa linki bu.
hocam https://www.gaming.gen.tr/urun/3599...gaming-bilgisayar-black-myth-wukong-hediyeli/ bu sistemi almanız bence daha mantıklı 4070 super değil ama ozellestirip daha sağlam bir kasa toplayabilirsiniz bende buna bakıyorum şuanda

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,636
İsim
eren kılıçoğlu

Kasa linki bu.
Daha iyisi var.

Top Bottom