Neler Yeni

45k bütçe Mondial Drift L alınır mı ?

-Emre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
arkadaşlar a1 ehliyetim var Mondial Drift L almayı düşünüyorum . 40K motor kalan 5k da kask eldiven vs.
Sizce alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
arkadaşlar a1 ehliyetim var Mondial Drift L almayı düşünüyorum . 40K motor kalan 5k da kask eldiven vs.
Sizce alınır mı ?
Konuyu arayip buldum şöyle soylim bende şuan A1 ehliyet olsa direk alırdım Seneye eğer alırsam bende drift almayı düşünüyorum ama şunu söyleyeyim hız tutkunu biri isen ki olma bu motor uygun olmaz ben hız için degilde hem alınabilecek en iyi bu fiyat bandında 0 motor aradığım için tercih ettim

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Emre Baltacıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Genel
Instagram
emre_bltcgl
Steam
Emo
Discord
~Emo
Konuyu arayip buldum şöyle soylim bende şuan A1 ehliyet olsa direk alırdım Seneye eğer alırsam bende drift almayı düşünüyorum ama şunu söyleyeyim hız tutkunu biri isen ki olma bu motor uygun olmaz ben hız için degilde hem alınabilecek en iyi bu fiyat bandında 0 motor aradığım için tercih ettim
hız ile pek işim yok maksat okula , işe gidip gelme hafta sonları arkadaşlarla gezme falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

hız ile pek işim yok maksat okula , işe gidip gelme hafta sonları arkadaşlarla gezme falan
ve okulum ve staj yerim uzak kalıyor otobüsler de sürünmek yerine motor daha mantıklı geliyor bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
ragnar oğlu tarkan
bu fiyatlara mondial kadar temizini bulmak zor ve inanırmısın bütçemiz aynı düşüncemizde fakat benim ehliyetim yok şuan tek sorun o

• Beğen
Reaksiyonlar: ~Emo

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Emre Baltacıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Genel
Instagram
emre_bltcgl
Steam
Emo
Discord
~Emo
bu fiyatlara mondial kadar temizini bulmak zor ve inanırmısın bütçemiz aynı düşüncemizde fakat benim ehliyetim yok şuan tek sorun o
hocam valla başka seçenek yok gibi zaten drift ten başka motoru canlı canlı gördüm görünüşü falan da gayet güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
ragnar oğlu tarkan
hocam valla başka seçenek yok gibi zaten drift ten başka motoru canlı canlı gördüm görünüşü falan da gayet güzel
katılıyorum dostum bende sıfır bayiden 39036 TL'ye almak istiyorum fakat istanbulda yok gibi şuan sarı sitede şehir dışında fln var

Sizce alınır mı ?
dostum xtreme 200i al yetersiz ehliyet olursun da cevirmeye girme yani

ben sahsen arkadaslarımla xtreme200i alip kullanacagım bende de a1 var tercihen a2 almiyorum

• Hahaha
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan güler
dostum xtreme 200i al yetersiz ehliyet olursun da cevirmeye girme yani

ben sahsen arkadaslarımla xtreme200i alip kullanacagım bende de a1 var tercihen a2 almiyorum
Kaldırımlardan uça uça geçiyoz güzel motor 😂

• Hahaha
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,805
İsim
Murat Orhan
Diğer konularda da okuduysanız drift kesinlikle önermiyorum. Rks rk 125 alin

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,553
İsim
ali

ve okulum ve staj yerim uzak kalıyor otobüsler de sürünmek yerine motor daha mantıklı geliyor bana
katılıyorum dostum bende sıfır bayiden 39036 TL'ye almak istiyorum fakat istanbulda yok gibi şuan sarı sitede şehir dışında fln var
9D34FF1D-7CA0-437A-AB15-65B34C3D58D2.jpeg

Benim yakışıklı drift le uyumum😌 Bidaha alcak olsam drift alırdım görünüşü yetiyor

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
Sizce alınır mı ?
Mantıklı olabilir kullandığım bir motor ama ben tekrardan o bütçelerde bir şey alsaydım mondialin 200 lük maxx i 200 ü var onuda düşünebilirdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,914
Üyeler
157,451
Son üye
Mehmetbenknka
Top Bottom