Neler Yeni

45k civari laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Hamoodoğlu
Bütçe
45000
bugün ailem beni avmye götürdü vatan mediamarkt teknosa falan her yere girdik baktık zaten laptop almak istemiyodum ama calisan arkadas bizi kaziklama hevesiyle soyledigim her seyi yalanladi ve laptoplari yuceltti bu yuzden laptop almak zorundayim bize bu modeli önerdi magazada 52kydi fiyati o yuzden garipsedim ve internetten baktim daha ucuza buldum sizce alınır mı baska modele mi bakilmali

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
ozan başaran
alınmaz hocam acer nitro 16 ya da acer predator bakın

Lunariell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Sinan Kotay
KardeşimdeIntel versiyonu kuzenimde ise AMD versiyonu var kardeşim bulabilirsen ortalama o fiyatlara hiç sorun yaşayan olmadı malzeme kalitesi olarak da çok iyi bir laptop kendileri. Acer nitronun malzeme kalitesi iyi değil predator ise bundan daha pahalıya mal olur genel itibari ile ben tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Hamoodoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınmaz hocam acer nitro 16 ya da acer predator bakın
link atabilir misiniz varsa onerdiginiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

KardeşimdeIntel versiyonu kuzenimde ise AMD versiyonu var kardeşim bulabilirsen ortalama o fiyatlara hiç sorun yaşayan olmadı malzeme kalitesi olarak da çok iyi bir laptop kendileri. Acer nitronun malzeme kalitesi iyi değil predator ise bundan daha pahalıya mal olur genel itibari ile ben tavsiye ederim.
tesekkurler tecrubenizi paylastiginiz icin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,281
Üyeler
149,004
Son üye
fein
Top Bottom