Neler Yeni

5.000 ₺’ye sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan
Merhaba,
Hem gündelik hayatta, hem ufak çaplı render işlerinde hem de oyun oynamak için kullanabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Aslında Donanım arşivinin 1 ay önce topladığı sistemi alacaktım fakat stokta olmadığı için alamadım. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
Merhaba,
Hem gündelik hayatta, hem ufak çaplı render işlerinde hem de oyun oynamak için kullanabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Aslında Donanım arşivinin 1 ay önce topladığı sistemi alacaktım fakat stokta olmadığı için alamadım. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
reis bekle biraz abdullah abi patlatır yakında manyak bir sistem ben de bekliyorum en mantıklı yol abdullah abinin sistemi beklemek olacaktır bence

SigaraİçenFare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Muhammed Emin Okumuş
Instagram
@muhammed.okumuss
Merhaba,
reis bu dolar kurunda toplanmaz senin yerinde olsam 5000 TL yi dolara çevirir dolar yükselince alırdım

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
reis bu dolar kurunda toplanmaz senin yerinde olsam 5000 TL yi dolara çevirir dolar yükselince alırdım
iyide dolar düşerse ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis bekle biraz abdullah abi patlatır yakında manyak bir sistem ben de bekliyorum en mantıklı yol abdullah abinin sistemi beklemek olacaktır bence
doğru diyor yakın zamanda geliyor fp bir kasa onu bekle benimde bütçem 5k abdullah abiyi bekliyorum

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
iyide dolar düşerse ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

doğru diyor yakın zamanda geliyor fp bir kasa onu bekle benimde bütçem 5k abdullah abiyi bekliyorum
Dostum yakın zamanda demişsin bende bekliyorum yeni bir kasa çıkmasını ne zaman çıkar bilgin var mı

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
Merhaba,
@Sadeceogrenmekistiyorum kralımız buyrun efenim

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
Dostum yakın zamanda demişsin bende bekliyorum yeni bir kasa çıkmasını ne zaman çıkar bilgin var mı
kanka işte bende bekliyorum donanım arşivi intagram hesabından takip ediyorum çok yakında geliyor diyor

BetterThanOld

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Kaan Şahin
kanka işte bende bekliyorum donanım arşivi intagram hesabından takip ediyorum çok yakında geliyor diyor
kanka göremedim ben öyle bir şey paylaştığını sen gördüklerini benimle de paylaşır mısın

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Ahmet Deniz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,875