Neler Yeni

5 Dakikada 30TL Kazanmak! (6 MİLYON TL AİRDROP | Ödeme Kanıtlı)

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Uygunsuz davranış
@AHMET CEM ERSEVER#JİTEM bosver kanka o cocukla tartisamazsin kendisinden baska hakli birisi yok dunya uzerinde :D 30tlye susturacagin tiplerden
30 TL'ye dansöz yaparım seni. Yazılarıma bir bak bakalım beynin varsa neyi anlattığımı anlarsın.
Şu forumu seviyorum ama sizin gibi ergenler yüzünden cıvkı çıkıyor bir şeylerin.

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
4. Sayfaya kadar okudum kendisini pazarlamak isteyen kayıt olsun diğerleride bişey yazmasın. 30 tl için neler yapacak insan dolmuş ortalık. 3 hoşbeş alsam 30 tl ediyor zaten 3 hoşbeş yemem 30 tl cebimde kalır kısa ve net.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
4. Sayfaya kadar okudum kendisini pazarlamak isteyen kayıt olsun diğerleride bişey yazmasın. 30 TL için neler yapacak insan dolmuş ortalık. 3 hoşbeş alsam 30 TL ediyor zaten 3 hoşbeş yemem 30 TL cebimde kalır kısa ve net.
Bahsettiğim mevzu tam olarakta bu... Haklısın, sonuna kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Caner Karaca
4. Sayfaya kadar okudum kendisini pazarlamak isteyen kayıt olsun diğerleride bişey yazmasın. 30 TL için neler yapacak insan dolmuş ortalık. 3 hoşbeş alsam 30 TL ediyor zaten 3 hoşbeş yemem 30 TL cebimde kalır kısa ve net.
Sorun o ki böyle çocuklar kendileri gibi herkesin alım gücünün çok iyi olduğunu zannediyor. Kendileri gibi başkalarının da babasının cebinden tırtıklayıp her gün hoşbeş falan yediğini zannediyor. 30₺ senin için basit, babandan istediğin zaman hemen verebileceği bir para olabilir fakat asgari ücretle ağır işte çalışan bir adam için 2 saat demek.

Lütfen 18 yaşından küçük ve bu tür airdrop ve kampanyalara katılamadığı için içerleyen çocuklar "30₺ için uğraşmam yhaa .ss" "30₺ için kimlik bilgilerimi vermem yhaa .ss" diye yorum yapmasın. Kimlikle alakalı çok fazla yorum yaptık zaten açın okuyun konuyu, isteyen yapar isteyen yapmaz.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
18 yaşımızdan küçük olduğumuzu ima ediyorsun sanırım :D
Sorun o ki böyle çocuklar kendileri gibi herkesin alım gücünün çok iyi olduğunu zannediyor. Kendileri gibi başkalarının da babasının cebinden tırtıklayıp her gün hoşbeş falan yediğini zannediyor. 30₺ senin için basit, babandan istediğin zaman hemen verebileceği bir para olabilir fakat asgari ücretle ağır işte çalışan bir adam için 2 saat demek.

Lütfen 18 yaşından küçük ve bu tür airdrop ve kampanyalara katılamadığı için içerleyen çocuklar "30₺ için uğraşmam yhaa .ss" "30₺ için kimlik bilgilerimi vermem yhaa .ss" diye yorum yapmasın. Kimlikle alakalı çok fazla yorum yaptık zaten açın okuyun konuyu, isteyen yapar isteyen yapmaz.

30tl alamadığım için nasıl darlandım varya anlatamam. Bir daha drop etkinliğiyle alakalı bir konu açarken ibanınızı da konuya ekleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Caner Karaca
18 yaşımızdan küçük olduğumuzu ima ediyorsun sanırım :D

30tl alamadığım için nasıl darlandım varya anlatamam. Bir daha drop etkinliğiyle alakalı bir konu açarken ibanınızı da konuya ekleyin

Ekran görüntüsü 2022-04-30 194132.png

(y)

Çok zenginsin ohaaa nolur lütfen bana para at ben de hoşbeş yicem

TR97 0006 2000 7020 0006 9039 02 Garanti
TR41 0011 1000 0000 0101 4075 47 Enpara
TR24 0004 6004 2688 8000 2775 56 Akbank

buyrun efenim

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice

off ileride iş sahibi olamayacağım kesin aç karnım olacak 30 tl ihtiyacım var ağğhh internet almalıyım 30 tl çok önemli ama internet daha önemli fatura daha önemli off

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Bana 30 tl duyarı yapma bro. 30 tlnin değeri yok bana bunları savunacağına ekonominin nereye gittiğini savun. Sizin gibiler anca itaat etmesini bilirler. Ülkeyi sadece ekonomik olarak değil bütün olarak yok etmek istiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Caner Karaca
Bana 30 TL duyarı yapma bro. 30 tlnin değeri yok bana bunları savunacağına ekonominin nereye gittiğini savun. Sizin gibiler anca itaat etmesini bilirler. Ülkeyi sadece ekonomik olarak değil bütün olarak yok etmek istiyorlar.
Ne diyon sen fedöcü? Ülke bi yere gidiyosa anca şaha gider bi yere gitmez merak etmeee. Ehonomi çok iyi askeri ücrete %50 zâm geldi daha ne olsun nankörler... sen çıkart bakim o telefonu 20 sene önce tüp sırası vardı şimdi herkeste var ayfon cebindeee gelmiş burda 30tl para değil diyor hadsiz değilse gönder bana hee

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Ne diyon sen fedöcü? Ülke bi yere gidiyosa anca şaha gider bi yere gitmez merak etmeee. Ehonomi çok iyi askeri ücrete %50 zâm geldi daha ne olsun nankörler... sen çıkart bakim o telefonu 20 sene önce tüp sırası vardı şimdi herkeste var ayfon cebindeee gelmiş burda 30tl para değil diyor hadsiz değilse gönder bana hee
Delefonu çıgar

Mr.who

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Neden fotoğrafta 103 tl lik dekont u göstermişsin senin 103 tl yatırıp çekmediğini nerden bilelim

Top Bottom