Neler Yeni

5 k lık sistem isteğini gerçekleştiriyorum

Bys1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Behçet yiğit solmaz
İ3 12100f
Giriş seviye bir ekran kart
Fps için mükemmel ve ileride diğer ekipmanları yükseltmeye izin veren bir işlemci.
Abdullah gece konu açmış ve konu içeriğinde bana 5 k ya sistem cıkart deseniz cıkaracagımı biliyorsunuz demiş. Biz isteyelim. Gerisi onda 😉

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer SARLUGİL
İ3 12100f
Fps için mükemmel ve ileride diğer ekipmanları yükseltmeye izin veren bir işlemci.
Abdullah gece konu açmış ve konu içeriğinde bana 5 k ya sistem cıkart deseniz cıkaracagımı biliyorsunuz demiş. Biz isteyelim. Gerisi onda 😉
seninde işine geliyor ya :D

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Baran
İ3 12100f
5kya kolay mı çıkarmak

Bys1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Behçet yiğit solmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5kya kolay mı çıkarmak
1660 superliyi 8 bine cıkartabiliyorsa
Rx 6400 ü 6000 e cıkarabilir diye düsünüyorum oran orantı olarak yaklasık aynı indirim yüzdesi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

seninde işine geliyor ya :D
Zaten herkes bu yüzden burada hocam? 😅 kimisi tecrübelilerden yardım alıp işine geldigi icin, kimisi indirimli ürün alıp işine geldiği için

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer SARLUGİL
Rx 6400 ü 6000 e cıkarabilir diye düsünüyorum oran orantı olarak yaklasık aynı indirim yüzdesi olur.

Zaten herkes bu yüzden burada hocam? 😅 kimisi tecrübelilerden yardım alıp işine geldigi icin, kimisi indirimli ürün alıp işine geldiği için
ben daha çok burda donanımsal ve teknik bilgiler edinmek için bulunuyorum ve yardımcı olmakta

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Baran

Rx6400 gelsin istemem açıkçası böyle ekran kartı alınmaz bence hiç alma daha iyi apu sistem topla sonradan ekran kartı almak daha mantıklı ben rx6600 istiyorum 5k sistem istemiyorum açıkçası bu devirde de 5k ya gelmesini mantıklı bulmuyorum adamlar ticaret yapıyor ondan nasıl kâr yaparlar onuda tam bilmiyorum yani kısaca düşük bütçeli pc geleceğine 11k 12k ya güzel fp bişey gelse daha iyi olur diye düşünüyorum tessekürper

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,898
Üyeler
152,356
Son üye
wotlax
Top Bottom