Neler Yeni

5 tane HDD yaktım bu hata yüzünden acil yardım edin

Vals

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
eski laptopumda sistem soğutma ilkesi ve en düşük en yüksek cpu ayarlarını değiştirdiğim günden beri cpu derecesi 88 90 larda geziyordu anlamıyordum o zamanlar sorunun ne olduğunu
yeni laptopumda cpu zorlandığı halde bile yüzde 80e sabit oluyordu sıcaklığı. 2 gün önce yaz ayları geldi diye en yüksek cpu hızını yüzde 80 yaptım sistem soğutma ilkesini edilgen yaptım yüzde 80e sabitlenmiş ayar mı diyim artık bozuldu yine 88 90larda dolaşıyor sırf bunun yüzünden 5 tane HDD yaktım ben laptopda bu arada bios ayarlarını sıfırladım işe yaramadı format da bildiğim kadarıyla işe yaramıyor bunun spesifik bi ayarı var ismi var bulamıyorum YT videolarında falan hep program kullanıyorlar laptop markası asus vivobook x542uf çok acil yardımınız lazım.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
İşlemci kullanım oranı veya sıcaklığı HDD'yi etkilemez. Başka bir sorun vardır.

Vals

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemci kullanım oranı veya sıcaklığı HDD'yi etkilemez. Başka bir sorun vardır.
etkilemese bile benim amacım cpu sıcaklığını 80e sabitlemek daha önce laptopun kaldıramayacağı oyunu oynuyordum düşük fps oluyordu eyw ama sıcaklık hep 80 derece sabit oluyordu

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
etkilemese bile benim amacım cpu sıcaklığını 80e sabitlemek daha önce laptopun kaldıramayacağı oyunu oynuyordum düşük fps oluyordu eyw ama sıcaklık hep 80 derece sabit oluyordu
Sıcaklığınızın 80 olması da normal değildir. Termal macun yenileyip, fan içerisindeki tozu vs. temizleyiniz. Sonra da bir laptop sogutucu alınız.

Vals

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklığınızın 80 olması da normal değildir. Termal macun yenileyip, fan içerisindeki tozu vs. temizleyiniz. Sonra da bir laptop sogutucu alınız.
laptop için ideal bence bana 80 dereceye sabitlemek için ayar ve ya başka bir şey lazım lütfen konudan sapmayalım

Top Bottom