Neler Yeni

Yardım HP Victus Gaming 16-R1012NT 9J1K2EA alınır mı?

vision25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Akif Koçak
Bütçe
60000
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır almak istediğim oyuncu laptoplarında verdiğim ücretin satın alabileceği en iyi donanımlara sahip laptopu satın almak istiyorum. Bu bütçeye HP'nin bu modelini düşünüyorum. Sizce bu fiyata alınabilecek bu özelliklerdeki başka bir laptop var mı?

Şu laptopu düşünüyorum:

Yorumlarını ve önerilerinizi bekliyorum.

YazılımKafa

80+ Silver
Gönderdiğin model i7-13650hx işlemcili. Benim istediğim ise i7-14700hx.
Peki bu modele yorumun nedir:
Attığın model 55k ya var zaten. https://app.hb.biz/5rPu7UEbILog
Teknik olarak victus iyi gözükebilir ama kağıt üstünde görülmeyenler var. İşlemcide tdp limiti muhtemelen var tam performans veremez. Hp victus dediğin giriş sekment bir seridir. 60 bin verilmez. Ssd yükseltirken sınırı vardır desteklemez, anakartı kötüdür. Yazılımı kötü. Ekranı genel olarak kötü. Yani her şey o kağıt üstündekilere göre olmuyor.

vision25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Akif Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attığın model 55k ya var zaten. https://app.hb.biz/5rPu7UEbILog
Teknik olarak victus iyi gözükebilir ama kağıt üstünde görülmeyenler var. İşlemcide tdp limiti muhtemelen var tam performans veremez. Hp victus dediğin giriş sekment bir seridir. 60 bin verilmez. Ssd yükseltirken sınırı vardır desteklemez, anakartı kötüdür. Yazılımı kötü. Ekranı genel olarak kötü. Yani her şey o kağıt üstündekilere göre olmuyor.
Peki bir önceki attığım hp omen modele yorumun nedir?

YazılımKafa

80+ Silver
Peki bir önceki attığım hp omen modele yorumun nedir?
Omen ın ekranı iyi , tdp limiti yok, malzeme kaliteside iyi. Ama yazılımı victusla aynı yazılımı kötü. O kadar önemli mi , değil. Bende bu civarda laptop alıcam. Asus rog strix düşünüyorum. Tasarımı iyi, teknik servisi iyi. Yazılımı iyi.

vision25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet Akif Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Omen ın ekranı iyi , tdp limiti yok, malzeme kaliteside iyi. Ama yazılımı victusla aynı yazılımı kötü. O kadar önemli mi , değil. Bende bu civarda laptop alıcam. Asus rog strix düşünüyorum. Tasarımı iyi, teknik servisi iyi. Yazılımı iyi.
Bana da asusun şu anda olmasa da ileride işlemcisinin sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyorum. Performans testlerinde 13650hx çok iç açıcı değil. En azından 4-5 yıl (belki de daha fazla) götürsün istiyorum beni.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
can
omende limitli yanlış yönlendirmeyin hpnin tüm serileri limitli

YazılımKafa

80+ Silver

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar