Neler Yeni

50.000 TL Laptop Önerisi

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Dostlar 50k bütçe ile alabileceğim en fiyat performans laptopu arıyorum. Zaten çok seçenek var alınabilecek ama benim için pil performansı, soğutma ve sessizlik ön planda. Gaming laptoplar zaten pil dışında çok uzun süreler gitmiyor ama yine de alınabilecek maksimum süre ile kullanabileceğim bir ürün arıyorum. Keza çalışırken uçak kaldırır gibi fan sesi gelmesini de istemiyorum bu fiyattaki bir ürüne. Son olarak da laptoparda biliyorsunuz ekran kartı işlemcinin watt sınırı olabiliyor. Bu sınırları kaldırabileceğim veya üzerinde oynayabileceğim bir model de olursa harika olur.

Özetle 4070 alacağıma, premium kalitede 4060 almayı tercih etmek istediğim mentalideyim. Önerileri bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekleme: Almanya veya romanyadan daha ucuza getirme şansı varsa oradan da getirebilirim.

Son düzenleme:

Emsal

80+ Silver

40,9 cm (16,1 inç) diyagonal, FHD (1920 x 1080), 144 Hz, IPS, mikro kenarlı, yansımasız, 250 nit, %45 NTSC 3

şöyle, asus işlemci ve gpu yönünden daha kaliteli & güçlü,
ayrıca bence en önemli 3 kombo şu, panel özellikleri ve kalitesi, pil & adaptör kalitesi ve son olarak kasa kalitesi ve özellikleri usb girişinden malzemeye ısınması soğuması vs.
iki ürünün arasında bir ara 10k kadar fiyat farkı vardı, hp 4070 39-40k iken asus tuf rtx 4070 min 46k idi kampanyalarla.
zaten 51k yerine ararsanız belki daha uygun fiyat bulursunuz,
hp victus serisi alacaksanız mutlaka hp sitesinden kontrol edin çünkü koduna göre daha iyi panelli olanları da var,
bu tuf modelini abim aldı kurulumunu vs. ben yaptım 3 gün bende kaldı muazzam bir ürün, giriş ve orta seviye tuflar rezil kepaze iken bu gayet fiyat performans kalite bir ürün,
hp ise sadece fiyat performans ama, zaten bu saydığım 3lü kombo farkıyla ucuz olmasının sebebi ortada, tek iyi yanı hp'nin, ssdsi daha hızlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom