Neler Yeni

50.000 TL'ye grafik tasarım ve animasyon için bilgisayar önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım öğrencisiyim 2019 yılında almış olduğum masaüstü bilgisayarım artık programlarda yetersiz geliyor ve bundan ötürü yeni bilgisayar almaya karar verdim fakat laptop ve masaüstü almakta çok kararsızım okulda geçtiğimiz sene ödevlerimi arkadaşlarımın laptoplarından göstererek 1 dönemi geçirdim sonrasında depremden dolayı 2. dönemi evde geçirdik. Asıl konuya gelirsek laptop almakta çok kararsızım çünkü masaüstü ile arasında çok fazla performans farkının olduğunu düşünüyorum bütçem 50 bin TL.

3 seçenek düşündüm.

1. 50 bin TL bütçenin tamamını bir laptopa harcamak.

2. 20 bin TL civarına Photoshop vb uygulamaları açabilecek ve okulda sadece ödevlerimi gösterebileceğim bir laptop kalan 30 bin TL bütçeye ise RTX 4060 veya 4070 zorlayacak kadar bir masaüstü almak.

3. 50 bin TL bütçeye masaüstü bilgisayar almak.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,502
İsim
Emre siyah
3 seçenekten birine karar verirseniz daha rahat yardımcı oluruz

Stex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Naci Kaygısız
Masaüstü alacaksanız bunun sadece kasa olarak düşünmeyin çevre birimleride var. Ona göre tercihinizi belirtirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstü alacaksanız bunun sadece kasa olarak düşünmeyin çevre birimleride var. Ona göre tercihinizi belirtirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz
evimde halihazırda masaüstü kullandığım için monitör klavye vb şeyler mevcut

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,615
Üyeler
140,673
Son üye