Neler Yeni

Çözüldü✓ 50-60k arası laptop önerisi

Salam41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Özkan
50-60 k arası laptop bakıyorum hem tasarım işi yapıcam hemde valo-lol-cod ve wot oynarım diye düşünüyorum .d önerileriniz nelerdir. Setupum var laptopu kasa olarak kullanacagım ama arada lazım oluyor dısarı goturuyoum o yuzden aga 30-40k daha koy pc al demeyın bende bılıyorum pc daha mantıklı ama unı ogrencısıyım :)

Beroos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berat Duman
Daha detaylı bilgi verir misin? Mesela ram kapasitesi hafıza fln ne kadar olsun ona göre bakalım

Salam41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha detaylı bilgi verir misin? Mesela ram kapasitesi hafıza fln ne kadar olsun ona göre bakalım
16gb 1 tb delopalama veya 500 küsürde olur (ssd) intel tercihimdir işlemcide ekran kartı olarakta 4050 veya 4070 civari düşünüyorum

Beroos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berat Duman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu buldum çok güzel sistem sadece işletim sistemi Ubuntu sizin için sıkıntı olmazsa düşünebilirsiniz

+2000 de ekleyebilirsen bunu kaçırma

Salam41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Özkan

Bunu buldum çok güzel sistem sadece işletim sistemi Ubuntu sizin için sıkıntı olmazsa düşünebilirsiniz
yani evet özellikleri güzel ama hiç kullanmadım o işletim sistemini rami 16 ve ssd 512 olan bi pc önerebilir misiniz efendim

Salam41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Özkan

Emsal

80+ Silver
hoş bi laptop ama ryzen işlemci biraz beni sıcaklık konusunda ürkütüyor intel daha cezbediyor beni o konuda
Hx olan intel zaten daha fazla ısınır h olan da pek yok gibi
4070 ler genel olarak ısınır hocam mesele soğutmasında:)
Bu laptopun turbo boost modunda biraz ısındığını ama tasarruf moduna alınca hem normal ısındığına hem de performans kaybının çok olmadığını biliyorum ayrıca soğutmasında bir sıkıntı okumadım hiç ve de 7940hs batarya noktasında daha vaatkâr

Salam41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay Özkan
Hx olan intel zaten daha fazla ısınır h olan da pek yok gibi
4070 ler genel olarak ısınır hocam mesele soğutmasında:)
Bu laptopun turbo boost modunda biraz ısındığını ama tasarruf moduna alınca hem normal ısındığına hem de performans kaybının çok olmadığını biliyorum ayrıca soğutmasında bir sıkıntı okumadım hiç ve de 7940hs batarya noktasında daha vaatkâr
tamamdır alıyorum. Teşekkürler ama memnun kalmazsam size ağlarım haberiniz olsun :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,453
Üyeler
156,775
Son üye
WhiteOs
Top Bottom