Neler Yeni

Çözüldü✓ 500 TL Klavye Önerisi

Goko40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Gökay Hokka
Bütçe
500
500 TL’ye klavye almak istiyorum genel her şey için kullanırım diye düşünüyorum ama oyuncu klavyesi uygun olur.
Klavyenin oyuna çok etki edeceğini düşünmüyorum eğer farklı fikirdeyseniz ve büyük bir etken olduğunu düşünüyorsanız 1000 TL üzerinden de öneri yapabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

NotGonna

80+ Bronze
500 TL’ye klavye almak istiyorum genel her şey için kullanırım diye düşünüyorum ama oyuncu klavyesi uygun olur.
Klavyenin oyuna çok etki edeceğini düşünmüyorum eğer farklı fikirdeyseniz ve büyük bir etken olduğunu düşünüyorsanız 1000 TL üzerinden de öneri yapabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler.
redragon kumara almak gibi bir şey yapmayın redragon alınıcaksa 530 630 alınmalı onun dışında
bu klavyeler daha iyi

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
İtopya mağazalarında Asus tuf k3 600 TL kampanyası devam ediyor diye biliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

MrDadaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed DURSUN
12 gün önce donanımarşivi sayesinde asus tuf gaming k3 klavye aldım 600 tl ye süper bişe

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
İndirim bulabilirsen Blue switch REDRAGON K568 Dark Avanger tavsiyemdir Rainbow modeli biraz daha ucuz fakat ben RGB olanını kullanıyorum daha güzel açıkçası. Hatta Asus Tuf K3 klavye aldım yine de elimdeki klavyeyi satmak istemiyorum ama Blue switch bir miktar sesli o yüzden satıcam sanırım.

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Alabiliyorsan ve beylikdüzü mağazasında stok mevcutsa ASUS TUF K3 te kesinlikle alınabilir bir klavye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alabiliyorsan ve beylikdüzü mağazasında stok mevcutsa ASUS TUF K3 te kesinlikle alınabilir bir klavye.
Hala 600den satıyorlarsa yani mağazada.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
ilk 1 saat içinde bitti stokları brom, bende almıştım. şimdi en ucuz 1000 tlden aşağı yok sanırım .
Mağazasından bahsediyor.
Bende webten alamadım gidip mağazadan aldım,Acıbadem hariç diğer itopya mağazalarında stok vardı en son.
Bende K3 öneririm bu fiyata kumaradan çok daha iyidir.

MrDadaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed DURSUN
Mağazasından bahsediyor.
Bende webten alamadım gidip mağazadan aldım,Acıbadem hariç diğer itopya mağazalarında stok vardı en son.
mağazada varsa kaçırılmayacak bi fırsat tabii ki brom, ben webi demiştim stok bitti diye, ilk taksi ile git al 600 tl ye :D

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Katılıyorum red switchin sesi ve hissiyatı aşırı hoşuma gitti ayrıca rgbside güzel mutluyum aldığım için :D
Mağazasından bahsediyor.

Top Bottom