Neler Yeni

500 TL' ye kadar kablolu kulaklık önerisi

AmTamDi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yılmaz
Bütçe
500
Hocam şu an kullandığım IPhone'ların kutusundan çıkan kablolu kulaklığın sağ tarafı daha az ses vermeye başladı. Değiştirmek istiyorum. Genelde oyun oynarken kullanılacak ama müzik dinlemek video izlemek gibi amaçları da olacak elbette. Ancak bass ı oyunlarda rahatsız edeceği için patlamalı olmayacak düzeyde olursa daha güzel olur. Kulaklığı hem PC hem de PlayStation için kullanacağım ve bundan ötürü jack girişli olması gerekiyor. Kablosuz olması o fiyat bandındaki kablolu kulaklıklara göre donanım bakımından daha aşağıda yer almasından dolayı istemiyorum. Ayrıca kulak içi ve kulak üstü konusunda ise kulak üstü olanlar birkaç saat sonra kulakta ağrı yapıyor diyorlar, aynısı kulak içi olanların silikonlusu için de söyleniyor. Burada pek bilgim olmadığı için size bırakıyorum. Mikrofonu çok olmasa da önemli. En azından sesimi boğuk ve cızırtılı şekilde aktarmasın. Bu fiyat bandına göre çok fazla isteğim var sanırım fakat daha fazla bütçe ayıramayacağım ve bu kulaklığı bir süre kullanmayı düşünüyorum, hemen bozulmasın. 500 liradan aşağı fiyatlarda F/P ürün söylerseniz daha bile iyi olur.
Önerileriniz için teşekkür ederim SAYIN DONANIM ARŞİVİ

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Hocam bu aklımın bir kenarında dursun ama slikonu sıkıntı çıkarttı mı sizin için ?
bundan bendede vardı 1 ay önce falan bozuldu.Harbiden sağlam kaliteli kulaklık ben de yaklaşık 3-4 sene kullandım üstelik hor kullanmama rağmen baya gitti kaliteli bir ürün.

AmTamDi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bundan bendede vardı 1 ay önce falan bozuldu.Harbiden sağlam kaliteli kulaklık ben de yaklaşık 3-4 sene kullandım üstelik hor kullanmama rağmen baya gitti kaliteli bir ürün.
Hocam internet üzerindeki yorumlar daha kaliteli ses verebilen ürünlerin bulunabileceği yönünde. Başka önerileriniz var mıdır ?

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Hocam bu aklımın bir kenarında dursun ama slikonu sıkıntı çıkarttı mı sizin için ?
yanında yedekleri var boyutları farklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam internet üzerindeki yorumlar daha kaliteli ses verebilen ürünlerin bulunabileceği yönünde. Başka önerileriniz var mıdır ?
ben bu kulaklık ile cs2 apex falan fena ses kasıyordum müziklerde de iyi performans veriyordu

Top Bottom