Neler Yeni

5000₺ 1660'lı sistem

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
Merhaba Arkadaşlar,
1 Hafta içerisinde 5000₺ değerinde bilgisayar alıcağım. Aslında bir çok kişiyle konuştum fakat post açmanın herkesin yararına olacağını düşündüm. Oynadığım oyunlarda (Rust Gta 5 Cod Far Cry PUBG vs.) 1080p ultra oynayabilceğim, oyunu oynarken arkada program açabileceğim (Discord , Spotify , Google Chrome vs.) , önümüzdek 3-4 sene beni idare edebilecek , Oyunları ekran kaydığına aldığımda yetebilecek işlemciye sahip bir sistem toplayacağım. Sizden Ricam piyasada uygun gördüğünüz sistem veya parçaları ya da sistemine şu parçaları ekle gibi tavsiyeleri yoruma bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Zafer Aslantürk
bence bu konuda geç kaldın çünkü ithalat yasağı geldi.bir çok ürün ya stoktan kaldırıldı ya da çok yüksek fiyata satılmaya başladı.

anilpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Anıl Pro

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
teknoQueen var ama stok yok baya geç kaldın

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bunu almayı düşüüyorum fakat Asus tuf çok ısınıyor
Doğru diyorsunuz hocam kullanıcı yorumları ve incelemelere baktığım zaman TUF modeli 80-85 arası gidiyor bu çok yüksek bir değer. Kendi kullandığım DUAL EVO modeli Maksimum 68 derece görüyor. Asus bir çok iyi bir kötü yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Zafer Aslantürk
1660 Ti var bende bazen kasa havalanacak sanıyorum,çift fan çalıştığı zaman.
75-82 derecelerde geziyor. Bu arada kasada hava kanalı var 3 egzost fanı 5 tane giriş fanı olmasına rağmen.

Top Bottom