Neler Yeni

5000-6000 TL Bandında Kablolu-Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Valensiaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
atakan
Bütçe
5800
Herkese iyi günler, yakın zamanda bi twitch macerasına atılmak gibi bir hedefim var mevcut kulaklığımı sattım ve yerine maximum 6000 tl olacak bi kulaklık arıyorum. Mikrofonu iyi ses kalitesi yüksek önerilerinizi beklerim şimdiden teşekkür ederim

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP
Herkese iyi günler, yakın zamanda bi twitch macerasına atılmak gibi bir hedefim var mevcut kulaklığımı sattım ve yerine maximum 6000 TL olacak bi kulaklık arıyorum. Mikrofonu iyi ses kalitesi yüksek önerilerinizi beklerim şimdiden teşekkür ederim
Bu bütçeye normal bir kulaklık + harici mikrofon alabilme şansın yok mu kardeşim onu bi araştır istersen eğer Twitch yapacağım diyorsan

Valensiaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
atakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hazır indirim var iken alabilirsin
çok güzel kulaklıkmış da hocam itopya taksitte fiyat arttırıyor maalesef alamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçeye normal bir kulaklık + harici mikrofon alabilme şansın yok mu kardeşim onu bi araştır istersen eğer Twitch yapacağım diyorsan
Hocam ikisiyle ayrı ayrı uğraşmamak için düşünmüştüm harici iyi bir mikrofon nereden baksan 3000- 4000 bandında zaten ya

onursezer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ONUR SEZER
çok güzel kulaklıkmış da hocam itopya taksitte fiyat arttırıyor maalesef alamıyorum

Hocam ikisiyle ayrı ayrı uğraşmamak için düşünmüştüm harici iyi bir mikrofon nereden baksan 3000- 4000 bandında zaten ya
Alabilme şansınız varsa bence kaçırmayın

burada 2+2 taksit imkanı da var sadece 350 tl fark ödüyorsunuz biraz daha uyguna gelir itopyadan​

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Sercan GÖKALP

Ama şöyle bir şey var bence alacağın harici mikrofon kulaklık mikrofon undan her türlü daha iyi ses verir. Şimdi sen yayın yapacağın için aslında kulaklıktan sana gelecek olan oyun sesinin ikinci planda olması lazım. Sen izleyenlere iyi ve cızırtısız bir ses vermeye odaklan bence o yüzden bana sorarsan ben bu işi gapıcam diyorsan harici mikrofon ve kulaklık al

Top Bottom