Neler Yeni

5000-6000tl Bütçem var Piyasaya göre Yaz ayını beklemeli miyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
Çok teşekkür ederim zaman ayırdığın için kesinlikle düşünücem :)
ben yaklaşık 1 aydır takip ediyorum iyi kötü kafamda sistem kurmuştum ryzen 5 3600 üstüne sistem kurmayı düşünyodum youtube içerik üretmek için burda bu tarz işlerde ryzen 7 daha iyi dediler ondan anakart ve işlemciyi değiştim sadece yoksa bende sana tavsiye ettiğim gibi parça parça alıcaktım sistemi yılsonuna sistemim hazır olucaktı bazı nedenlerden dolayı hemen topladım 9.800 tl gibi bir rakama çıktı ssd hariç imzadaki kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Emre Gürdoğan
ben yaklaşık 1 aydır takip ediyorum iyi kötü kafamda sistem kurmuştum ryzen 5 3600 üstüne sistem kurmayı düşünyodum youtube içerik üretmek için burda bu tarz işlerde ryzen 7 daha iyi dediler ondan anakart ve işlemciyi değiştim sadece yoksa bende sana tavsiye ettiğim gibi parça parça alıcaktım sistemi yılsonuna sistemim hazır olucaktı bazı nedenlerden dolayı hemen topladım 9.800 tl gibi bir rakama çıktı ssd hariç imzadaki kasa

R7 o kadar önemli değil, yani CSGO'yu full ayarlarda 2K'da oynamayı düşünmüyorsan.

R7'yi genellikle yayıncılar, çizim veya photoshop ile uğraşanlar tercih ediyor.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
şuan önemli konu babaya nasıl açıklanacağı :) Bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
R7 o kadar önemli değil, yani CSGO'yu full ayarlarda 2K'da oynamayı düşünmüyorsan.

R7'yi genellikle yayıncılar, çizim veya photoshop ile uğraşanlar tercih ediyor.
sistem ileriye dönük olsun diye bu şekilde topladım başlangıç youtube ile yapıp yayın vs de yapıcam inşallah :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Emre Gürdoğan
sistem ileriye dönük olsun diye bu şekilde topladım başlangıç youtube ile yapıp yayın vs de yapıcam inşallah :)

Hocam R5 3600 bile Twitch'te yayın yapmaya yetecektir. Çok ağır işler yapmıyorsanız gerek olduğunu düşünmüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,723
Üyeler
156,655
Son üye
ben123
Top Bottom