Neler Yeni

5000-8000 TL arası telefon önerisi

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
Selam arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır iphone 6s kullanıyorum ve bu yıl değiştirme kararı aldım ama ne alsam bir türlü karar veremiyorum.Samsung galaxy s20plus düşündüm veya xiominin yeni tanıttığı mi 10t proyu ama bu telefonlara bakınca ikisininde birbirine göre iyi özellikleri var o yüzden çok arada kaldım siz hangisini önerirsiniz veya bildiğiniz daha iyi bir telefon varsa 5000-8000 TL aralığında önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Zørba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Hüseyin
Selam arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır iphone 6s kullanıyorum ve bu yıl değiştirme kararı aldım ama ne alsam bir türlü karar veremiyorum.Samsung galaxy s20plus düşündüm veya xiominin yeni tanıttığı mi 10t proyu ama bu telefonlara bakınca ikisininde birbirine göre iyi özellikleri var o yüzden çok arada kaldım siz hangisini önerirsiniz veya bildiğiniz daha iyi bir telefon varsa 5000-8000 TL aralığında önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Xiaomi Mi10 serisi

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
gerek varmı ya telefona o kadar paralar dökmeye oyun felan oynuyosanız pc de kötüyse pc yükseltin bence ben olam öyle yapardım

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
https://www.hepsiburada.com/iphone-11-128-gb-p-HBV00000NSB69 iphone olarak bu
android olarak bu https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-20-256-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000VSED9
Mesaj otomatik birleştirildi:

gerek varmı ya telefona o kadar paralar dökmeye oyun felan oynuyosanız PC de kötüyse PC yükseltin bence ben olam öyle yapardım
knk akıl var mantık var telefona 8k verecek olan insanın pc si kötü olurmu

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gerek varmı ya telefona o kadar paralar dökmeye oyun felan oynuyosanız PC de kötüyse PC yükseltin bence ben olam öyle yapardım
bilgisayarım çok iyi değil çok kötüde değil şimdilik işimi görüyo i3 7100 1050 ekran kartı 8 gb 2133 mhz rami var üniversite sınavına hazırlanıyorum ondan dolayı bilgisayar işini 2. plana attım dediğim gibi şimdilik ders olsun aradada ufak ufak oyun olsun ihtiyacımı karşılıyo sınav bittikten sonra değiştirmeyi düşünüyorum şehir dışı veya içi kazandığım yere göre değişir ondan dolayı üst üste binmeden telefonu değiştireyim dedim

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
bilgisayarım çok iyi değil çok kötüde değil şimdilik işimi görüyo i3 7100 1050 ekran kartı 8 gb 2133 mhz rami var üniversite sınavına hazırlanıyorum ondan dolayı bilgisayar işini 2. plana attım dediğim gibi şimdilik ders olsun aradada ufak ufak oyun olsun ihtiyacımı karşılıyo sınav bittikten sonra değiştirmeyi düşünüyorum şehir dışı veya içi kazandığım yere göre değişir ondan dolayı üst üste binmeden telefonu değiştireyim dedim
mantıklı geldi bana fikrin benim attıklarıma bi bak istersen

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mantıklı geldi bana fikrin benim attıklarıma bi bak istersen
4 yıldır ios işletim sistemini kullanıyorum ve çok memnunum apple kalitesinede güvenirim ama dürüst olmak gerekirse iphone ve eskiyen pillerinden dolayı apple birazcık soğuttu kendini benden çünkü şuan kullandığım 6s te tavan durumda pil eskimesi sorunu gene aynısını yaşarım diye korkuyorum bi tık ondan samsung veya xiomi gibi markalar birazcık daha cazip geliyo gözüme özellikle üsttede belirttiğim gibi s20+ özellik ve tasarım olarak çok cazip geliyo gözüme ama genede bi foruma yazayım dedim daha iyisini varsa öğreniyim diye bu fiyat aralığında

Top Bottom