Neler Yeni

5000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç Büyükkol
Bütçe
5000
Başlıkta da gördüğünüz gibi 5000 TL bütçem var ve monitör dahil olacak şekilde bir PC toplayaccağım. Ne gibi sistemler önerirsiniz ağırlıklı olarak FPS oyunları oynayacağım. Fiyatı şu kadar daha çıkar şunu toplarsın falan demeyin bütçe en son 5000 en fazla 100 TL çıkarım önerilerinizi bekliyorum. Hazır veya toplama fark etmez. Monitörde en az 75 Hz olacak şekilde olursa iyi olur.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
misfit
1 haftadır bu sistemi kullanıyorum performans vs. her konuda gayet iyi.

Kullandığım monitör ise bu. TN panel bir monitör bunu göz önünde bulundur. Asus monitörlerde var ama bütçeni aşar.

SharpDagger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
SharpDagger
Instagram
baransaray34
Steam
GS SharpDagger
Facebook
BaranSaray
Başlıkta da gördüğünüz gibi 5000 TL bütçem var ve monitör dahil olacak şekilde bir PC toplayaccağım. Ne gibi sistemler önerirsiniz ağırlıklı olarak FPS oyunları oynayacağım. Fiyatı şu kadar daha çıkar şunu toplarsın falan demeyin bütçe en son 5000 en fazla 100 TL çıkarım önerilerinizi bekliyorum. Hazır veya toplama fark etmez. Monitörde en az 75 Hz olacak şekilde olursa iyi olur.
Eğer acelen yoksa şuanda alma. Stoklar tam yerinde değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç Büyükkol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 haftadır bu sistemi kullanıyorum performans vs. her konuda gayet iyi.

Kullandığım monitör ise bu. TN panel bir monitör bunu göz önünde bulundur. Asus monitörlerde var ama bütçeni aşar.
Önerdiğin sistemin stoğu kaklmamış bide a serisi anakartları önermiyorlar ileriye dönük olmadığı için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer acelen yoksa şuanda alma. Stoklar tam yerinde değil.
Acelem yok şuan neler toplanabiliyor ona bakıyorum ama 1 aya kadar alırım herhalde güzel bi sistem bulursam

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,568
İsim
misfit
Önerdiğin sistemin stoğu kaklmamış bide a serisi anakartları önermiyorlar ileriye dönük olmadığı için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acelem yok şuan neler toplanabiliyor ona bakıyorum ama 1 aya kadar alırım herhalde güzel bi sistem bulursam
Eğer OverClock yapmayacaksan A serisi alabilirsin. Bende B serisi öneriyorum ama 5k monitör dahil yazmışsın. Stoklar olmadığı için öyle bir sistem şu anda toplayamazsın. Acelen yoksa yaz aylarını beklemeni öneririm.

Top Bottom